US Sassuolo Calcio - znak

US Sassuolo Calcio

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 10 (52.63%) 2 (10.53%) 7 (36.84%)

Ostatnie mecze

Serie A 29.8.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Torino FC
Serie A 17.5.2026 20:45 US Sassuolo Calcio 2:3 U.S. Lecce
Serie A 3.5.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:0 AC Milan
Serie A 17.4.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Calcio Como
Serie A 4.4.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Cagliari Calcio
Serie A 15.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 0:1 Bologna FC
Serie A 1.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Atalanta BC
Serie A 20.2.2026 20:45 US Sassuolo Calcio 3:0 Hellas Verona FC
Serie A 8.2.2026 18:00 US Sassuolo Calcio 0:5 FC Internazionale Milano
Serie A 25.1.2026 12:30 US Sassuolo Calcio 1:0 US Cremonese

Średnie statystyki na mecz

Statystyka US Sassuolo Calcio Przeciwnicy Razem
Bramki 1.42 1.32 2.74
Bramki w pierwszej połowie 0.79 0.74 1.53
xG 1.3 1.53 2.83
Strzały 11.42 13.42 24.84
Strzały na bramkę 4 4.58 8.58
Rogi 3.95 5.05 9
Żółte kartki 2 1.95 3.95
Czerwone kartki 0.11 0.11 0.22
Fauli 11.47 12.84 24.31
Posiadanie piłki 47.63% 52.37% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(52.63%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
5
(26.32%)
8
(42.11%)
2
(10.53%)
7
(36.84%)
7
(36.84%)
Przeciwnik przeważa 7
(36.84%)
7
(36.84%)
13
(68.42%)
12
(63.16%)
8
(42.11%)
11
(57.89%)
6
(31.58%)
2
(10.53%)
8
(42.11%)
12
(63.16%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
US Sassuolo Calcio 5x
(26.32%)
4x
(21.05%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(21.05%)
10x
(52.63%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
5x
(26.32%)
2x
(10.53%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
US Sassuolo Calcio zdobywa gola 14x (73.68%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (78.95%)
Obie drużyny zdobędą gola 10x (52.63%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (10.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (31.58%)
2 3 (15.79%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (26.32%)
2 0 (0%)
3 1 (5.26%)
4+ 1 (5.26%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (36.84%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (10.53%)
Remis - remis 2 (10.53%)
Remis - porażka 1 (5.26%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.26%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 6 (31.58%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (47.37%)
z tego zwycięstw 8 (88.89%)
z tego remisów 1 (11.11%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (52.63%)
z tego zwycięstw 2 (20%)
z tego remisów 1 (10%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 1
2:1 4
3:0 1
3:1 2

Remisy

Wynik Ilość
1:1 1
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:3 1
0:5 1
1:2 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
US Sassuolo Calcio 6x
(31.58%)
13x
(68.42%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
8x
(42.11%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)