|
Manchester City FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 29 | 23 (79.31%) | 3 (10.34%) | 3 (10.34%) |
| Premier League | 23.8.2026 | 15:00 | Manchester City FC | 2:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Manchester City FC | 1:2 | Aston Villa FC |
| Premier League | 13.5.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 18:30 | Manchester City FC | 3:0 | Brentford FC |
| FA Cup | 25.4.2026 | 18:15 | Manchester City FC | 2:1 | Southampton FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 17:30 | Manchester City FC | 2:1 | Arsenal FC |
| FA Cup | 4.4.2026 | 13:45 | Manchester City FC | 4:0 | Liverpool FC |
| Liga Mistrzów | 17.3.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 1:2 | Real Madrid CF |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Manchester City FC | 2:2 | Nottingham Forest FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Statystyka | Manchester City FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.66 | 0.69 | 3.35 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.45 | 0.24 | 1.69 |
| xG | 2.01 | 0.96 | 2.97 |
| Strzały | 16.93 | 8.28 | 25.21 |
| Strzały na bramkę | 6.62 | 3.14 | 9.76 |
| Rogi | 6.86 | 3.41 | 10.27 |
| Żółte kartki | 1.38 | 1.93 | 3.31 |
| Czerwone kartki | 0.03 | 0.07 | 0.1 |
| Fauli | 9.45 | 10.24 | 19.69 |
| Posiadanie piłki | 60.21% | 39.79% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 23 (79.31%) |
21 (72.41%) |
28 (96.55%) |
25 (86.21%) |
26 (89.66%) |
22 (75.86%) |
8 (27.59%) |
1 (3.45%) |
9 (31.03%) |
22 (75.86%) |
| Przeciwnik przeważa | 3 (10.34%) |
2 (6.9%) |
1 (3.45%) |
1 (3.45%) |
1 (3.45%) |
2 (6.9%) |
15 (51.72%) |
2 (6.9%) |
18 (62.07%) |
4 (13.79%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 1x (3.45%) |
4x (13.79%) |
10x (34.48%) |
10x (34.48%) |
2x (6.9%) |
1x (3.45%) |
1x (3.45%) |
| Przeciwnicy | 14x (48.28%) |
10x (34.48%) |
5x (17.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
0x (0%) |
9x (31.03%) |
12x (41.38%) |
4x (13.79%) |
2x (6.9%) |
2x (6.9%) |
| Manchester City FC zdobywa gola | 28x (96.55%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (51.72%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (48.28%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (6.9%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (13.79%) |
| 2 | 8 (27.59%) |
| 3 | 8 (27.59%) |
| 4+ | 3 (10.34%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (6.9%) |
| 2 | 1 (3.45%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 17 (58.62%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (10.34%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.45%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (17.24%) |
| Remis - remis | 0 (0%) |
| Remis - porażka | 1 (3.45%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.45%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 1 (3.45%) |
| Ilość meczów | 26 (89.66%) |
| z tego zwycięstw | 22 (84.62%) |
| z tego remisów | 3 (11.54%) |
| z tego porażek | 1 (3.85%) |
| Ilość meczów | 3 (10.34%) |
| z tego zwycięstw | 1 (33.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 2 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 10:1 | 1 |
| 2:0 | 6 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 7 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 0x (0%) |
29x (100%) |
13x (44.83%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 18x (62.07%) |
11x (37.93%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
29x (100%) |
29x (100%) |
14x (48.28%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 15 (51.72%) |
| 2 | 2 (6.9%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |