Bologna FC - znak

Bologna FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
26 14 (53.85%) 4 (15.38%) 8 (30.77%)

Ostatnie mecze

Serie A 11.5.2026 20:45 SSC Napoli 2:3 Bologna FC
Serie A 19.4.2026 20:45 Juventus FC 2:0 Bologna FC
Liga Europejska 16.4.2026 21:00 Aston Villa FC 4:0 Bologna FC
Serie A 5.4.2026 15:00 US Cremonese 1:2 Bologna FC
Liga Europejska 19.3.2026 21:00 AS Roma 3:4 Bologna FC
Serie A 15.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 0:1 Bologna FC
Serie A 2.3.2026 18:30 AC Pisa 1909 0:1 Bologna FC
Liga Europejska 19.2.2026 18:45 SK Brann 0:1 Bologna FC
Serie A 15.2.2026 18:00 Torino FC 1:2 Bologna FC
Liga Europejska 29.1.2026 21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 0:3 Bologna FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Bologna FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.65 1.38 3.03
Bramki w pierwszej połowie 0.77 0.54 1.31
xG 1.39 1.26 2.65
Strzały 12.69 11.08 23.77
Strzały na bramkę 4.54 4.35 8.89
Rogi 4.12 4.81 8.93
Żółte kartki 2.12 1.92 4.04
Czerwone kartki 0.19 0.12 0.31
Fauli 15.5 15.12 30.62
Posiadanie piłki 52.69% 47.31% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 14
(53.85%)
11
(42.31%)
13
(50%)
14
(53.85%)
12
(46.15%)
11
(42.31%)
10
(38.46%)
4
(15.38%)
13
(50%)
16
(61.54%)
Przeciwnik przeważa 8
(30.77%)
6
(23.08%)
12
(46.15%)
12
(46.15%)
13
(50%)
15
(57.69%)
7
(26.92%)
2
(7.69%)
12
(46.15%)
9
(34.62%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Bologna FC 5x
(19.23%)
6x
(23.08%)
9x
(34.62%)
5x
(19.23%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(23.08%)
10x
(38.46%)
5x
(19.23%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
6x
(23.08%)
4x
(15.38%)
6x
(23.08%)
5x
(19.23%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
Bologna FC zdobywa gola 21x (80.77%)
Przeciwnik zdobywa gola 20x (76.92%)
Obie drużyny zdobędą gola 15x (57.69%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 7x (26.92%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (38.46%)
2 2 (7.69%)
3 2 (7.69%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (19.23%)
2 2 (7.69%)
3 0 (0%)
4+ 1 (3.85%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (34.62%)
Zwycięstwo - remis 1 (3.85%)
Zwycięstwo - porażka 1 (3.85%)
Remis - zwycięstwo 4 (15.38%)
Remis - remis 3 (11.54%)
Remis - porażka 2 (7.69%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.85%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 5 (19.23%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 13 (50%)
z tego zwycięstw 10 (76.92%)
z tego remisów 2 (15.38%)
z tego porażek 1 (7.69%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 13 (50%)
z tego zwycięstw 4 (30.77%)
z tego remisów 2 (15.38%)
z tego porażek 7 (53.85%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 1
2:1 4
3:0 2
3:1 1
3:2 2
4:3 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 1
0:4 1
1:3 1
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Bologna FC 7x
(26.92%)
19x
(73.08%)
3x
(11.54%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(34.62%)
17x
(65.38%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
26x
(100%)
23x
(88.46%)
6x
(23.08%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (11.54%)
2 1 (3.85%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (7.69%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)