|
Manchester City FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 27 | 15 (55.56%) | 7 (25.93%) | 5 (18.52%) |
| Premier League | 28.8.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 1:4 | Manchester City FC |
| Premier League | 19.5.2026 | 20:30 | AFC Bournemouth | 1:1 | Manchester City FC |
| FA Cup | 16.5.2026 | 16:00 | Chelsea FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | Burnley FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 17:30 | Chelsea FC | 0:3 | Manchester City FC |
| EFL Cup | 22.3.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 0:2 | Manchester City FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 21:00 | West Ham United FC | 1:1 | Manchester City FC |
| Liga Mistrzów | 11.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:0 | Manchester City FC |
| FA Cup | 7.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:3 | Manchester City FC |
| Statystyka | Manchester City FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.78 | 1.15 | 2.93 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.81 | 0.48 | 1.29 |
| xG | 1.83 | 1.13 | 2.96 |
| Strzały | 15.26 | 10.04 | 25.3 |
| Strzały na bramkę | 5.37 | 3.26 | 8.63 |
| Rogi | 6.07 | 3.81 | 9.88 |
| Żółte kartki | 1.93 | 1.7 | 3.63 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.04 | 0.08 |
| Fauli | 10.33 | 10.59 | 20.92 |
| Posiadanie piłki | 62.85% | 37.15% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 15 (55.56%) |
13 (48.15%) |
22 (81.48%) |
19 (70.37%) |
18 (66.67%) |
17 (62.96%) |
12 (44.44%) |
1 (3.7%) |
14 (51.85%) |
24 (88.89%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (18.52%) |
4 (14.81%) |
5 (18.52%) |
6 (22.22%) |
6 (22.22%) |
7 (25.93%) |
7 (25.93%) |
1 (3.7%) |
13 (48.15%) |
3 (11.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 4x (14.81%) |
8x (29.63%) |
8x (29.63%) |
5x (18.52%) |
1x (3.7%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (33.33%) |
10x (37.04%) |
4x (14.81%) |
3x (11.11%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.7%) |
4x (14.81%) |
7x (25.93%) |
7x (25.93%) |
5x (18.52%) |
1x (3.7%) |
2x (7.41%) |
| Manchester City FC zdobywa gola | 23x (85.19%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (14.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (25.93%) |
| 2 | 5 (18.52%) |
| 3 | 3 (11.11%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.41%) |
| 2 | 2 (7.41%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (33.33%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (14.81%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (22.22%) |
| Remis - remis | 2 (7.41%) |
| Remis - porażka | 2 (7.41%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (3.7%) |
| Porażka - porażka | 3 (11.11%) |
| Ilość meczów | 16 (59.26%) |
| z tego zwycięstw | 11 (68.75%) |
| z tego remisów | 5 (31.25%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (37.04%) |
| z tego zwycięstw | 4 (40%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 5 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 1x (3.7%) |
26x (96.3%) |
9x (33.33%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (25.93%) |
20x (74.07%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
27x (100%) |
26x (96.3%) |
11x (40.74%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (29.63%) |
| 2 | 3 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |