|
Aston Villa FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 55 | 33 (60%) | 8 (14.55%) | 14 (25.45%) |
| Premier League | 31.8.2026 | 21:00 | Aston Villa FC | 0:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 23.8.2026 | 15:00 | Brighton and Hove Albion FC | 4:0 | Aston Villa FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Manchester City FC | 1:2 | Aston Villa FC |
| Liga Europejska | 20.5.2026 | 21:00 | SC Freiburg | 0:3 | Aston Villa FC |
| Premier League | 15.5.2026 | 21:00 | Aston Villa FC | 4:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Burnley FC | 2:2 | Aston Villa FC |
| Liga Europejska | 7.5.2026 | 21:00 | Aston Villa FC | 4:0 | Nottingham Forest FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 20:00 | Aston Villa FC | 1:2 | Tottenham Hotspur FC |
| Liga Europejska | 30.4.2026 | 21:00 | Nottingham Forest FC | 1:0 | Aston Villa FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 13:30 | Fulham FC | 1:0 | Aston Villa FC |
| Statystyka | Aston Villa FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.65 | 1.15 | 2.8 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.71 | 0.51 | 1.22 |
| xG | 1.45 | 1.41 | 2.86 |
| Strzały | 12.42 | 12.36 | 24.78 |
| Strzały na bramkę | 4.71 | 4.42 | 9.13 |
| Rogi | 4.96 | 4.44 | 9.4 |
| Żółte kartki | 1.62 | 2.15 | 3.77 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.04 | 0.08 |
| Fauli | 10.64 | 12.87 | 23.51 |
| Posiadanie piłki | 52.51% | 47.49% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 33 (60%) |
21 (38.18%) |
27 (49.09%) |
22 (40%) |
24 (43.64%) |
25 (45.45%) |
16 (29.09%) |
2 (3.64%) |
15 (27.27%) |
29 (52.73%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (25.45%) |
12 (21.82%) |
28 (50.91%) |
28 (50.91%) |
25 (45.45%) |
18 (32.73%) |
28 (50.91%) |
2 (3.64%) |
36 (65.45%) |
23 (41.82%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aston Villa FC | 10x (18.18%) |
17x (30.91%) |
16x (29.09%) |
6x (10.91%) |
6x (10.91%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 17x (30.91%) |
23x (41.82%) |
8x (14.55%) |
4x (7.27%) |
3x (5.45%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (3.64%) |
11x (20%) |
12x (21.82%) |
13x (23.64%) |
10x (18.18%) |
4x (7.27%) |
3x (5.45%) |
| Aston Villa FC zdobywa gola | 45x (81.82%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 38x (69.09%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 30x (54.55%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (10.91%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 20 (36.36%) |
| 2 | 9 (16.36%) |
| 3 | 1 (1.82%) |
| 4+ | 3 (5.45%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (12.73%) |
| 2 | 4 (7.27%) |
| 3 | 2 (3.64%) |
| 4+ | 1 (1.82%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 18 (32.73%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (3.64%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.82%) |
| Remis - zwycięstwo | 10 (18.18%) |
| Remis - remis | 5 (9.09%) |
| Remis - porażka | 7 (12.73%) |
| Porażka - zwycięstwo | 5 (9.09%) |
| Porażka - remis | 1 (1.82%) |
| Porażka - porażka | 6 (10.91%) |
| Ilość meczów | 32 (58.18%) |
| z tego zwycięstw | 25 (78.13%) |
| z tego remisów | 4 (12.5%) |
| z tego porażek | 3 (9.38%) |
| Ilość meczów | 21 (38.18%) |
| z tego zwycięstw | 8 (38.1%) |
| z tego remisów | 2 (9.52%) |
| z tego porażek | 11 (52.38%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 10 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 3 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aston Villa FC | 10x (18.18%) |
45x (81.82%) |
5x (9.09%) |
1x (1.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (21.82%) |
43x (78.18%) |
4x (7.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
55x (100%) |
52x (94.55%) |
21x (38.18%) |
1x (1.82%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (10.91%) |
| 2 | 1 (1.82%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |