US Sassuolo Calcio - znak

US Sassuolo Calcio

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
38 15 (39.47%) 7 (18.42%) 16 (42.11%)

Ostatnie mecze

Serie A 29.8.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Torino FC
Serie A 23.8.2026 20:45 Atalanta BC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 24.5.2026 15:00 Parma FC 1:0 US Sassuolo Calcio
Serie A 17.5.2026 20:45 US Sassuolo Calcio 2:3 U.S. Lecce
Serie A 8.5.2026 20:45 Torino FC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 3.5.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:0 AC Milan
Serie A 26.4.2026 12:30 ACF Fiorentina 0:0 US Sassuolo Calcio
Serie A 17.4.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Calcio Como
Serie A 12.4.2026 12:30 Genoa CFC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 4.4.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Cagliari Calcio

Średnie statystyki na mecz

Statystyka US Sassuolo Calcio Przeciwnicy Razem
Bramki 1.24 1.26 2.5
Bramki w pierwszej połowie 0.53 0.61 1.14
xG 1.27 1.62 2.89
Strzały 11.39 14.39 25.78
Strzały na bramkę 3.95 4.95 8.9
Rogi 3.84 4.89 8.73
Żółte kartki 2.13 1.87 4
Czerwone kartki 0.08 0.08 0.16
Fauli 11.61 12.61 24.22
Posiadanie piłki 45.92% 54.08% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 15
(39.47%)
9
(23.68%)
12
(31.58%)
12
(31.58%)
13
(34.21%)
9
(23.68%)
16
(42.11%)
2
(5.26%)
15
(39.47%)
10
(26.32%)
Przeciwnik przeważa 16
(42.11%)
14
(36.84%)
26
(68.42%)
25
(65.79%)
20
(52.63%)
23
(60.53%)
10
(26.32%)
2
(5.26%)
16
(42.11%)
27
(71.05%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
US Sassuolo Calcio 11x
(28.95%)
12x
(31.58%)
10x
(26.32%)
5x
(13.16%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(21.05%)
17x
(44.74%)
10x
(26.32%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.26%)
8x
(21.05%)
6x
(15.79%)
15x
(39.47%)
5x
(13.16%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)
US Sassuolo Calcio zdobywa gola 27x (71.05%)
Przeciwnik zdobywa gola 30x (78.95%)
Obie drużyny zdobędą gola 21x (55.26%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (7.89%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (23.68%)
2 4 (10.53%)
3 2 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 12 (31.58%)
2 2 (5.26%)
3 1 (2.63%)
4+ 1 (2.63%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (23.68%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (10.53%)
Remis - remis 6 (15.79%)
Remis - porażka 5 (13.16%)
Porażka - zwycięstwo 2 (5.26%)
Porażka - remis 1 (2.63%)
Porażka - porażka 11 (28.95%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 15 (39.47%)
z tego zwycięstw 12 (80%)
z tego remisów 2 (13.33%)
z tego porażek 1 (6.67%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 21 (55.26%)
z tego zwycięstw 3 (14.29%)
z tego remisów 3 (14.29%)
z tego porażek 15 (71.43%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 1
2:1 6
3:0 2
3:1 3

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 5
0:2 2
0:3 1
0:5 1
1:2 6
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
US Sassuolo Calcio 11x
(28.95%)
27x
(71.05%)
4x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(10.53%)
34x
(89.47%)
9x
(23.68%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
38x
(100%)
37x
(97.37%)
19x
(50%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (2.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 8 (21.05%)
2 1 (2.63%)
3 0 (0%)