SSA Jagiellonia Białystok - znak

SSA Jagiellonia Białystok

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
10 4 (40%) 1 (10%) 5 (50%)

Ostatnie mecze

Ekstraklasa 20.9.2026 17:30 SSA Jagiellonia Białystok 1:3 Legia Warszawa
Liga Europejska 16.9.2026 21:00 Olympiacos FC 2:1 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 11.9.2026 20:30 Wisła Kraków 2:0 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 6.9.2026 20:15 SSA Jagiellonia Białystok 2:1 WKS Śląsk Wrocław
Ekstraklasa 3.9.2026 20:30 KKS Lech Poznań 2:1 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 30.8.2026 14:45 Raków Częstochowa 2:5 SSA Jagiellonia Białystok
Liga Europejska 27.8.2026 18:00 FC Saburtalo Tbilisi 1:2 SSA Jagiellonia Białystok
Liga Europejska 20.8.2026 18:00 SSA Jagiellonia Białystok 4:0 FC Saburtalo Tbilisi
Liga Europejska 13.8.2026 20:30 Rangers FC 1:1 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 9.8.2026 20:15 SSA Jagiellonia Białystok 0:2 RTS Widzew Łódź

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SSA Jagiellonia Białystok Przeciwnicy Razem
Bramki 1.7 1.6 3.3
Bramki w pierwszej połowie 1 0.8 1.8
xG 1.46 1.81 3.27
Strzały 12.3 16.1 28.4
Strzały na bramkę 4.1 5.2 9.3
Rogi 3.4 6.8 10.2
Żółte kartki 1.6 1.9 3.5
Czerwone kartki 0 0 0
Fauli 14.5 10.1 24.6
Posiadanie piłki 52% 48% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 4
(40%)
3
(30%)
3
(30%)
3
(30%)
2
(20%)
2
(20%)
5
(50%)
0
(0%)
10
(100%)
5
(50%)
Przeciwnik przeważa 5
(50%)
3
(30%)
7
(70%)
7
(70%)
5
(50%)
7
(70%)
3
(30%)
0
(0%)
0
(0%)
4
(40%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SSA Jagiellonia Białystok 2x
(20%)
4x
(40%)
2x
(20%)
0x
(0%)
1x
(10%)
1x
(10%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(10%)
3x
(30%)
5x
(50%)
1x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
0x
(0%)
3x
(30%)
4x
(40%)
2x
(20%)
0x
(0%)
1x
(10%)
SSA Jagiellonia Białystok zdobywa gola 8x (80%)
Przeciwnik zdobywa gola 9x (90%)
Obie drużyny zdobędą gola 7x (70%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (10%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (20%)
2 0 (0%)
3 1 (10%)
4+ 1 (10%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (20%)
2 3 (30%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (30%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (10%)
Remis - remis 0 (0%)
Remis - porażka 3 (30%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (10%)
Porażka - porażka 2 (20%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 4 (40%)
z tego zwycięstw 3 (75%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 1 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (60%)
z tego zwycięstw 1 (16.67%)
z tego remisów 1 (16.67%)
z tego porażek 4 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:1 2
4:0 1
5:2 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 2
1:2 2
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SSA Jagiellonia Białystok 2x
(20%)
8x
(80%)
3x
(30%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
10x
(100%)
3x
(30%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
10x
(100%)
10x
(100%)
8x
(80%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (20%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)