Primeira Liga - statystyki zespołu

Klub G xG S SnB RK ŻK CK F PP%
FC Arouca - znak FC Arouca 1.5 1.16 10.44 4.19 4 3.19 0.44 14.38 49.44%
CD Nacional - znak CD Nacional 1.31 1.4 12.88 4.19 4.94 2.94 0.31 14.06 49.31%
Rio Ave FC - znak Rio Ave FC 1 1.33 12.35 4.12 5.12 2.29 0.29 12.24 47.94%
Vitória SC - znak Vitória SC 1.53 1.45 13.35 4.06 4.41 2.18 0.24 15.41 50.35%
Estrela Amadora - znak Estrela Amadora 1.24 1.34 13.06 3.88 3.59 2.35 0.24 14.29 50.35%
AVS Futebol SAD - znak AVS Futebol SAD 0.88 1.22 11.24 3.59 3.47 2.53 0.24 14.24 39.53%
Casa Pia AC - znak Casa Pia AC 1.06 0.92 7.63 2.63 3.25 3.06 0.19 16.88 41.19%
CD Santa Clara - znak CD Santa Clara 1 1.27 11.59 3.18 4.53 3.12 0.18 16.47 48.65%
SL Benfica - znak SL Benfica 2.41 2.12 18.12 6.94 7.47 1.65 0.18 11.18 58.71%
SC Braga - znak SC Braga 2 1.35 10.81 4.38 5.19 1.88 0.13 11.44 61.5%
Moreirense FC - znak Moreirense FC 1.25 1.01 9.13 3.06 4 2.38 0.13 14.06 49.06%
CD Tondela - znak CD Tondela 0.76 1.29 11.94 3.47 3.94 2.24 0.06 13.88 44.76%
Gil Vicente FC - znak Gil Vicente FC 1.65 1.63 14.71 5 5.41 2.24 0.06 13.29 49.76%
Alverca - znak Alverca 1.06 1.23 10.53 3.53 4.65 1.71 0.06 13 47%
FC Famalicão - znak FC Famalicão 1.63 1.63 14.44 5.19 5.56 2.81 0 15.75 53.88%
Sporting CP - znak Sporting CP 3 2.21 19.38 7.69 6.25 1.63 0 12 60.69%
GD Estoril Praia - znak GD Estoril Praia 1.75 1.37 11.75 4.38 4.81 2.5 0 12.63 53.75%
FC Porto - znak FC Porto 2 1.66 14.56 5.25 5.5 2.13 0 13.88 55.63%
Legenda:

G - strzelone bramki, xG - oczekiwane gole, S - strzały, SnB - strzały na bramkę, R - rożne kopie, ŻK - żółte kartki, CK - czerwone kartki, F - faule, PP% - posiadanie piłki

Informacja: W tabeli znajdują się średnie wartości na jeden mecz.