|
Fulham FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 22 | 13 (59.09%) | 1 (4.55%) | 8 (36.36%) |
| Premier League | 24.8.2026 | 21:00 | Fulham FC | 2:3 | Chelsea FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Fulham FC | 2:0 | Newcastle United FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Fulham FC | 0:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 25.4.2026 | 13:30 | Fulham FC | 1:0 | Aston Villa FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 16:00 | Fulham FC | 3:1 | Burnley FC |
| FA Cup | 8.3.2026 | 13:00 | Fulham FC | 0:1 | Southampton FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Fulham FC | 0:1 | West Ham United FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 15:00 | Fulham FC | 2:1 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 7.2.2026 | 16:00 | Fulham FC | 1:2 | Everton FC |
| Premier League | 24.1.2026 | 16:00 | Fulham FC | 2:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Statystyka | Fulham FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.59 | 1.09 | 2.68 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.59 | 0.41 | 1 |
| xG | 1.65 | 1.2 | 2.85 |
| Strzały | 14.91 | 10.23 | 25.14 |
| Strzały na bramkę | 4.5 | 3.23 | 7.73 |
| Rogi | 5.73 | 5.36 | 11.09 |
| Żółte kartki | 1.86 | 2.18 | 4.04 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.18 | 0.23 |
| Fauli | 10.18 | 9.95 | 20.13 |
| Posiadanie piłki | 55.14% | 44.86% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 13 (59.09%) |
8 (36.36%) |
15 (68.18%) |
14 (63.64%) |
11 (50%) |
9 (40.91%) |
3 (13.64%) |
0 (0%) |
11 (50%) |
16 (72.73%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (36.36%) |
4 (18.18%) |
7 (31.82%) |
7 (31.82%) |
6 (27.27%) |
7 (31.82%) |
8 (36.36%) |
3 (13.64%) |
11 (50%) |
5 (22.73%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulham FC | 4x (18.18%) |
7x (31.82%) |
6x (27.27%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (31.82%) |
10x (45.45%) |
3x (13.64%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
9x (40.91%) |
1x (4.55%) |
6x (27.27%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
1x (4.55%) |
| Fulham FC zdobywa gola | 18x (81.82%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (68.18%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (13.64%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (36.36%) |
| 2 | 4 (18.18%) |
| 3 | 1 (4.55%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (36.36%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (27.27%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.55%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.55%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (22.73%) |
| Remis - remis | 0 (0%) |
| Remis - porażka | 5 (22.73%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (9.09%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 2 (9.09%) |
| Ilość meczów | 11 (50%) |
| z tego zwycięstw | 9 (81.82%) |
| z tego remisów | 1 (9.09%) |
| z tego porażek | 1 (9.09%) |
| Ilość meczów | 11 (50%) |
| z tego zwycięstw | 4 (36.36%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 7 (63.64%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulham FC | 3x (13.64%) |
19x (86.36%) |
6x (27.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (27.27%) |
16x (72.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
22x (100%) |
22x (100%) |
9x (40.91%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (27.27%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |