|
Brighton and Hove Albion FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 7 (29.17%) | 6 (25%) | 11 (45.83%) |
| Premier League | 30.8.2026 | 15:00 | Chelsea FC | 4:3 | Brighton and Hove Albion FC |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 19:00 | Tromsø IL | 0:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Leeds United FC | 1:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 2.5.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 3:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 18:30 | Tottenham Hotspur FC | 2:2 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 16:00 | Burnley FC | 0:2 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 16:00 | Sunderland AFC | 0:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 16:00 | Brentford FC | 0:2 | Brighton and Hove Albion FC |
| FA Cup | 14.2.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 3:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 11.2.2026 | 20:30 | Aston Villa FC | 1:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Statystyka | Brighton and Hove Albion FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.38 | 1.42 | 2.8 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.5 | 0.71 | 1.21 |
| xG | 1.58 | 1.46 | 3.04 |
| Strzały | 13.5 | 13.38 | 26.88 |
| Strzały na bramkę | 4.79 | 4.13 | 8.92 |
| Rogi | 5.08 | 5.21 | 10.29 |
| Żółte kartki | 2.67 | 1.58 | 4.25 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.08 | 0.08 |
| Fauli | 13.46 | 9.33 | 22.79 |
| Posiadanie piłki | 53.96% | 46.04% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 7 (29.17%) |
6 (25%) |
13 (54.17%) |
10 (41.67%) |
12 (50%) |
10 (41.67%) |
16 (66.67%) |
0 (0%) |
18 (75%) |
12 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (45.83%) |
11 (45.83%) |
10 (41.67%) |
14 (58.33%) |
9 (37.5%) |
10 (41.67%) |
4 (16.67%) |
2 (8.33%) |
5 (20.83%) |
7 (29.17%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brighton and Hove Albion FC | 7x (29.17%) |
7x (29.17%) |
7x (29.17%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (4.17%) |
| Przeciwnicy | 7x (29.17%) |
6x (25%) |
7x (29.17%) |
2x (8.33%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (8.33%) |
3x (12.5%) |
7x (29.17%) |
5x (20.83%) |
4x (16.67%) |
0x (0%) |
3x (12.5%) |
| Brighton and Hove Albion FC zdobywa gola | 17x (70.83%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (70.83%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 12x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (16.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (8.33%) |
| 2 | 4 (16.67%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (25%) |
| 2 | 4 (16.67%) |
| 3 | 1 (4.17%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (20.83%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.17%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (4.17%) |
| Remis - remis | 3 (12.5%) |
| Remis - porażka | 3 (12.5%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.17%) |
| Porażka - remis | 3 (12.5%) |
| Porażka - porażka | 7 (29.17%) |
| Ilość meczów | 7 (29.17%) |
| z tego zwycięstw | 6 (85.71%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 1 (14.29%) |
| Ilość meczów | 15 (62.5%) |
| z tego zwycięstw | 1 (6.67%) |
| z tego remisów | 4 (26.67%) |
| z tego porażek | 10 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brighton and Hove Albion FC | 3x (12.5%) |
21x (87.5%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (16.67%) |
20x (83.33%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
24x (100%) |
14x (58.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (16.67%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (8.33%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |