|
Fulham FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 43 | 18 (41.86%) | 6 (13.95%) | 19 (44.19%) |
| Premier League | 30.8.2026 | 15:00 | Sunderland AFC | 1:0 | Fulham FC |
| Premier League | 24.8.2026 | 21:00 | Fulham FC | 2:3 | Chelsea FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Fulham FC | 2:0 | Newcastle United FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 1:1 | Fulham FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Fulham FC | 0:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 2.5.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 3:0 | Fulham FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 13:30 | Fulham FC | 1:0 | Aston Villa FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 13:30 | Brentford FC | 0:0 | Fulham FC |
| Premier League | 11.4.2026 | 18:30 | Liverpool FC | 2:0 | Fulham FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 16:00 | Fulham FC | 3:1 | Burnley FC |
| Statystyka | Fulham FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.28 | 1.33 | 2.61 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.47 | 0.63 | 1.1 |
| xG | 1.5 | 1.33 | 2.83 |
| Strzały | 13.37 | 11.44 | 24.81 |
| Strzały na bramkę | 4.09 | 3.79 | 7.88 |
| Rogi | 5.37 | 5.12 | 10.49 |
| Żółte kartki | 1.88 | 1.65 | 3.53 |
| Czerwone kartki | 0.02 | 0.09 | 0.11 |
| Fauli | 10.26 | 9.42 | 19.68 |
| Posiadanie piłki | 53.93% | 46.07% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 18 (41.86%) |
10 (23.26%) |
23 (53.49%) |
24 (55.81%) |
18 (41.86%) |
17 (39.53%) |
15 (34.88%) |
0 (0%) |
26 (60.47%) |
27 (62.79%) |
| Przeciwnik przeważa | 19 (44.19%) |
13 (30.23%) |
20 (46.51%) |
17 (39.53%) |
18 (41.86%) |
18 (41.86%) |
14 (32.56%) |
3 (6.98%) |
15 (34.88%) |
15 (34.88%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulham FC | 12x (27.91%) |
15x (34.88%) |
9x (20.93%) |
6x (13.95%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (23.26%) |
18x (41.86%) |
8x (18.6%) |
6x (13.95%) |
0x (0%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (4.65%) |
12x (27.91%) |
6x (13.95%) |
12x (27.91%) |
7x (16.28%) |
3x (6.98%) |
1x (2.33%) |
| Fulham FC zdobywa gola | 31x (72.09%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 33x (76.74%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 23x (53.49%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (11.63%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (27.91%) |
| 2 | 5 (11.63%) |
| 3 | 1 (2.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (30.23%) |
| 2 | 4 (9.3%) |
| 3 | 2 (4.65%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (18.6%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.33%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.33%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (16.28%) |
| Remis - remis | 3 (6.98%) |
| Remis - porażka | 10 (23.26%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (6.98%) |
| Porażka - remis | 2 (4.65%) |
| Porażka - porażka | 8 (18.6%) |
| Ilość meczów | 17 (39.53%) |
| z tego zwycięstw | 13 (76.47%) |
| z tego remisów | 1 (5.88%) |
| z tego porażek | 3 (17.65%) |
| Ilość meczów | 24 (55.81%) |
| z tego zwycięstw | 5 (20.83%) |
| z tego remisów | 3 (12.5%) |
| z tego porażek | 16 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulham FC | 10x (23.26%) |
33x (76.74%) |
8x (18.6%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (18.6%) |
35x (81.4%) |
2x (4.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
43x (100%) |
42x (97.67%) |
17x (39.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (18.6%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (6.98%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |