|
Brighton and Hove Albion FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 44 | 17 (38.64%) | 12 (27.27%) | 15 (34.09%) |
| Premier League | 5.9.2026 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 1:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 30.8.2026 | 15:00 | Chelsea FC | 4:3 | Brighton and Hove Albion FC |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 20:30 | Brighton and Hove Albion FC | 4:0 | Tromsø IL |
| Premier League | 23.8.2026 | 15:00 | Brighton and Hove Albion FC | 4:0 | Aston Villa FC |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 19:00 | Tromsø IL | 0:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Brighton and Hove Albion FC | 0:3 | Manchester United FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Leeds United FC | 1:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 3:0 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 2.5.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 3:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 21.4.2026 | 21:00 | Brighton and Hove Albion FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Statystyka | Brighton and Hove Albion FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.57 | 1.2 | 2.77 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.73 | 0.64 | 1.37 |
| xG | 1.65 | 1.31 | 2.96 |
| Strzały | 14.2 | 11.61 | 25.81 |
| Strzały na bramkę | 4.93 | 3.84 | 8.77 |
| Rogi | 5.18 | 4.86 | 10.04 |
| Żółte kartki | 2.23 | 1.84 | 4.07 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.07 | 0.07 |
| Fauli | 12.3 | 9.77 | 22.07 |
| Posiadanie piłki | 56.09% | 43.91% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 17 (38.64%) |
15 (34.09%) |
30 (68.18%) |
28 (63.64%) |
25 (56.82%) |
21 (47.73%) |
19 (43.18%) |
0 (0%) |
29 (65.91%) |
28 (63.64%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (34.09%) |
16 (36.36%) |
13 (29.55%) |
15 (34.09%) |
15 (34.09%) |
17 (38.64%) |
15 (34.09%) |
3 (6.82%) |
13 (29.55%) |
10 (22.73%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brighton and Hove Albion FC | 11x (25%) |
11x (25%) |
13x (29.55%) |
6x (13.64%) |
2x (4.55%) |
0x (0%) |
1x (2.27%) |
| Przeciwnicy | 14x (31.82%) |
16x (36.36%) |
8x (18.18%) |
3x (6.82%) |
3x (6.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (6.82%) |
5x (11.36%) |
12x (27.27%) |
13x (29.55%) |
7x (15.91%) |
0x (0%) |
4x (9.09%) |
| Brighton and Hove Albion FC zdobywa gola | 33x (75%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 30x (68.18%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (13.64%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (13.64%) |
| 2 | 5 (11.36%) |
| 3 | 3 (6.82%) |
| 4+ | 3 (6.82%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (20.45%) |
| 2 | 4 (9.09%) |
| 3 | 2 (4.55%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (29.55%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.27%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.27%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (4.55%) |
| Remis - remis | 6 (13.64%) |
| Remis - porażka | 5 (11.36%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (4.55%) |
| Porażka - remis | 5 (11.36%) |
| Porażka - porażka | 9 (20.45%) |
| Ilość meczów | 19 (43.18%) |
| z tego zwycięstw | 15 (78.95%) |
| z tego remisów | 2 (10.53%) |
| z tego porażek | 2 (10.53%) |
| Ilość meczów | 22 (50%) |
| z tego zwycięstw | 2 (9.09%) |
| z tego remisów | 7 (31.82%) |
| z tego porażek | 13 (59.09%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 3:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brighton and Hove Albion FC | 4x (9.09%) |
40x (90.91%) |
8x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (27.27%) |
32x (72.73%) |
4x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
44x (100%) |
43x (97.73%) |
23x (52.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (18.18%) |
| 2 | 2 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |