|
Sporting CP |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 54 | 34 (62.96%) | 12 (22.22%) | 8 (14.81%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Rio Ave FC | 1:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 4.5.2026 | 21:15 | Sporting CP | 5:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 29.4.2026 | 21:15 | Sporting CP | 2:2 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 21:30 | AVS Futebol SAD | 1:1 | Sporting CP |
| Taça de Portugal | 22.4.2026 | 21:45 | FC Porto | 0:0 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 19:15 | Sporting CP | 1:2 | SL Benfica |
| Liga Mistrzów | 15.4.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 0:0 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 21:30 | Estrela Amadora | 0:1 | Sporting CP |
| Liga Mistrzów | 7.4.2026 | 21:00 | Sporting CP | 0:1 | Arsenal FC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 21:30 | Sporting CP | 4:2 | CD Santa Clara |
| Statystyka | Sporting CP | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.28 | 0.89 | 3.17 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.87 | 0.3 | 1.17 |
| xG | 1.87 | 1.16 | 3.03 |
| Strzały | 16.31 | 10.11 | 26.42 |
| Strzały na bramkę | 6.33 | 3.41 | 9.74 |
| Rogi | 6.31 | 3.81 | 10.12 |
| Żółte kartki | 2.24 | 2.61 | 4.85 |
| Czerwone kartki | 0.07 | 0.28 | 0.35 |
| Fauli | 11.91 | 14.17 | 26.08 |
| Posiadanie piłki | 58.46% | 41.54% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 34 (62.96%) |
24 (44.44%) |
43 (79.63%) |
42 (77.78%) |
39 (72.22%) |
34 (62.96%) |
15 (27.78%) |
1 (1.85%) |
16 (29.63%) |
44 (81.48%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (14.81%) |
6 (11.11%) |
11 (20.37%) |
10 (18.52%) |
12 (22.22%) |
19 (35.19%) |
27 (50%) |
10 (18.52%) |
34 (62.96%) |
7 (12.96%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sporting CP | 5x (9.26%) |
16x (29.63%) |
12x (22.22%) |
8x (14.81%) |
8x (14.81%) |
3x (5.56%) |
2x (3.7%) |
| Przeciwnicy | 20x (37.04%) |
22x (40.74%) |
10x (18.52%) |
2x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (3.7%) |
6x (11.11%) |
10x (18.52%) |
17x (31.48%) |
6x (11.11%) |
8x (14.81%) |
5x (9.26%) |
| Sporting CP zdobywa gola | 49x (90.74%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 34x (62.96%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 31x (57.41%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (11.11%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (22.22%) |
| 2 | 4 (7.41%) |
| 3 | 11 (20.37%) |
| 4+ | 7 (12.96%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (11.11%) |
| 2 | 1 (1.85%) |
| 3 | 1 (1.85%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 20 (37.04%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.85%) |
| Remis - zwycięstwo | 11 (20.37%) |
| Remis - remis | 9 (16.67%) |
| Remis - porażka | 4 (7.41%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (5.56%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 3 (5.56%) |
| Ilość meczów | 36 (66.67%) |
| z tego zwycięstw | 26 (72.22%) |
| z tego remisów | 8 (22.22%) |
| z tego porażek | 2 (5.56%) |
| Ilość meczów | 16 (29.63%) |
| z tego zwycięstw | 8 (50%) |
| z tego remisów | 2 (12.5%) |
| z tego porażek | 6 (37.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 6 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 5 |
| 4:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| 6:0 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sporting CP | 5x (9.26%) |
49x (90.74%) |
22x (40.74%) |
5x (9.26%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 22x (40.74%) |
32x (59.26%) |
5x (9.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
54x (100%) |
52x (96.3%) |
26x (48.15%) |
4x (7.41%) |
1x (1.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 22 (40.74%) |
| 2 | 9 (16.67%) |
| 3 | 1 (1.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (7.41%) |
| 2 | 1 (1.85%) |
| 3 | 0 (0%) |