|
1. FC Köln |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 5 (27.78%) | 4 (22.22%) | 9 (50%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 17:30 | 1. FC Köln | 1:3 | 1. FC Heidenheim |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 1:2 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:1 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:3 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 18:30 | 1. FC Köln | 1:2 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 21.2.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 2:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 8.2.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 30.1.2026 | 20:30 | 1. FC Köln | 1:0 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 17.1.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 2:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Statystyka | 1. FC Köln | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.67 | 1.94 | 3.61 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.61 | 0.89 | 1.5 |
| xG | 1.7 | 1.41 | 3.11 |
| Strzały | 14.94 | 12.17 | 27.11 |
| Strzały na bramkę | 5.61 | 4.67 | 10.28 |
| Rogi | 5.06 | 4.78 | 9.84 |
| Żółte kartki | 1.61 | 2.33 | 3.94 |
| Czerwone kartki | 0.17 | 0.17 | 0.34 |
| Fauli | 8.72 | 11.44 | 20.16 |
| Posiadanie piłki | 48% | 52% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (27.78%) |
3 (16.67%) |
11 (61.11%) |
11 (61.11%) |
8 (44.44%) |
9 (50%) |
2 (11.11%) |
3 (16.67%) |
4 (22.22%) |
6 (33.33%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (50%) |
8 (44.44%) |
7 (38.89%) |
5 (27.78%) |
9 (50%) |
7 (38.89%) |
9 (50%) |
2 (11.11%) |
12 (66.67%) |
11 (61.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Köln | 1x (5.56%) |
10x (55.56%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.56%) |
6x (33.33%) |
6x (33.33%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
| 1. FC Köln zdobywa gola | 17x (94.44%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (94.44%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (88.89%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (22.22%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (33.33%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 4 (22.22%) |
| Remis - porażka | 3 (16.67%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 6 (33.33%) |
| Ilość meczów | 9 (50%) |
| z tego zwycięstw | 3 (33.33%) |
| z tego remisów | 2 (22.22%) |
| z tego porażek | 4 (44.44%) |
| Ilość meczów | 9 (50%) |
| z tego zwycięstw | 2 (22.22%) |
| z tego remisów | 2 (22.22%) |
| z tego porażek | 5 (55.56%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Köln | 0x (0%) |
18x (100%) |
5x (27.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (22.22%) |
14x (77.78%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
11x (61.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |