|
FC Augsburg |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 8 (44.44%) | 5 (27.78%) | 5 (27.78%) |
| Bundesliga | 30.8.2026 | 17:30 | FC Augsburg | 3:0 | FC Schalke 04 |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 3:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 1:1 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 10.4.2026 | 20:30 | FC Augsburg | 2:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 19:30 | FC Augsburg | 2:5 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 27.2.2026 | 20:30 | FC Augsburg | 2:0 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 15.2.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 1:0 | 1. FC Heidenheim |
| Bundesliga | 31.1.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 2:1 | FC St. Pauli |
| Bundesliga | 18.1.2026 | 17:30 | FC Augsburg | 2:2 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 15.1.2026 | 20:30 | FC Augsburg | 1:1 | 1. FC Union Berlin |
| Statystyka | FC Augsburg | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.44 | 1.44 | 2.88 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.61 | 0.78 | 1.39 |
| xG | 1.58 | 1.48 | 3.06 |
| Strzały | 14 | 13.83 | 27.83 |
| Strzały na bramkę | 5.39 | 4.17 | 9.56 |
| Rogi | 5.56 | 5.11 | 10.67 |
| Żółte kartki | 2.22 | 1.78 | 4 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.17 | 0.23 |
| Fauli | 10.56 | 11.39 | 21.95 |
| Posiadanie piłki | 46.06% | 53.94% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (44.44%) |
6 (33.33%) |
9 (50%) |
7 (38.89%) |
11 (61.11%) |
8 (44.44%) |
10 (55.56%) |
1 (5.56%) |
7 (38.89%) |
3 (16.67%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (27.78%) |
5 (27.78%) |
9 (50%) |
8 (44.44%) |
4 (22.22%) |
6 (33.33%) |
6 (33.33%) |
3 (16.67%) |
9 (50%) |
15 (83.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 4x (22.22%) |
5x (27.78%) |
6x (33.33%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (33.33%) |
7x (38.89%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.56%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
2x (11.11%) |
| FC Augsburg zdobywa gola | 14x (77.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 12x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 9x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (16.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 4 (22.22%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 2 (11.11%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (22.22%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (11.11%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (22.22%) |
| Remis - remis | 3 (16.67%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 5 (27.78%) |
| Ilość meczów | 11 (61.11%) |
| z tego zwycięstw | 7 (63.64%) |
| z tego remisów | 4 (36.36%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 6 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 1 (16.67%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 5 (83.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:6 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 1x (5.56%) |
17x (94.44%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
17x (94.44%) |
10x (55.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |