|
AC Milan |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 10 (52.63%) | 5 (26.32%) | 4 (21.05%) |
| Serie A | 28.8.2026 | 20:45 | AC Milan | 2:0 | Venezia F.C. |
| Serie A | 24.5.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:2 | Cagliari Calcio |
| Serie A | 10.5.2026 | 20:45 | AC Milan | 2:3 | Atalanta BC |
| Serie A | 26.4.2026 | 20:45 | AC Milan | 0:0 | Juventus FC |
| Serie A | 11.4.2026 | 18:00 | AC Milan | 0:3 | Udinese Calcio |
| Serie A | 21.3.2026 | 18:00 | AC Milan | 3:2 | Torino FC |
| Serie A | 8.3.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:0 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 22.2.2026 | 18:00 | AC Milan | 0:1 | Parma FC |
| Serie A | 18.2.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:1 | Calcio Como |
| Serie A | 18.1.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:0 | U.S. Lecce |
| Statystyka | AC Milan | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.37 | 1 | 2.37 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.47 | 0.47 | 0.94 |
| xG | 1.7 | 1.24 | 2.94 |
| Strzały | 15.63 | 10.84 | 26.47 |
| Strzały na bramkę | 4.84 | 3.68 | 8.52 |
| Rogi | 4.58 | 3.74 | 8.32 |
| Żółte kartki | 1.95 | 2.16 | 4.11 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0 | 0.05 |
| Fauli | 9.42 | 11.53 | 20.95 |
| Posiadanie piłki | 53.53% | 46.47% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (52.63%) |
5 (26.32%) |
12 (63.16%) |
12 (63.16%) |
11 (57.89%) |
8 (42.11%) |
6 (31.58%) |
1 (5.26%) |
5 (26.32%) |
12 (63.16%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (21.05%) |
4 (21.05%) |
7 (36.84%) |
7 (36.84%) |
5 (26.32%) |
8 (42.11%) |
7 (36.84%) |
0 (0%) |
12 (63.16%) |
7 (36.84%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AC Milan | 3x (15.79%) |
8x (42.11%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (42.11%) |
5x (26.32%) |
4x (21.05%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.26%) |
6x (31.58%) |
3x (15.79%) |
5x (26.32%) |
2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| AC Milan zdobywa gola | 16x (84.21%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 11x (57.89%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 9x (47.37%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (21.05%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (42.11%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (21.05%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (31.58%) |
| Remis - remis | 2 (10.53%) |
| Remis - porażka | 2 (10.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (10.53%) |
| Porażka - porażka | 2 (10.53%) |
| Ilość meczów | 11 (57.89%) |
| z tego zwycięstw | 9 (81.82%) |
| z tego remisów | 1 (9.09%) |
| z tego porażek | 1 (9.09%) |
| Ilość meczów | 7 (36.84%) |
| z tego zwycięstw | 1 (14.29%) |
| z tego remisów | 3 (42.86%) |
| z tego porażek | 3 (42.86%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AC Milan | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
5x (26.32%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (42.11%) |
11x (57.89%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
18x (94.74%) |
8x (42.11%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |