|
FC Internazionale Milano |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 26 | 19 (73.08%) | 3 (11.54%) | 4 (15.38%) |
| Serie A | 22.8.2026 | 18:30 | FC Internazionale Milano | 4:1 | A.C. Monza |
| Serie A | 17.5.2026 | 15:00 | FC Internazionale Milano | 1:1 | Hellas Verona FC |
| Serie A | 3.5.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 2:0 | Parma FC |
| Coppa Italia | 21.4.2026 | 21:00 | FC Internazionale Milano | 3:2 | Calcio Como |
| Serie A | 17.4.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 3:0 | Cagliari Calcio |
| Serie A | 5.4.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 5:2 | AS Roma |
| Serie A | 14.3.2026 | 15:00 | FC Internazionale Milano | 1:1 | Atalanta BC |
| Serie A | 28.2.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 2:0 | Genoa CFC |
| Liga Mistrzów | 24.2.2026 | 21:00 | FC Internazionale Milano | 1:2 | FK Bodø/Glimt |
| Serie A | 14.2.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 3:2 | Juventus FC |
| Statystyka | FC Internazionale Milano | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.5 | 1 | 3.5 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.96 | 0.35 | 1.31 |
| xG | 2.07 | 1.02 | 3.09 |
| Strzały | 18.27 | 8.77 | 27.04 |
| Strzały na bramkę | 6.65 | 3.31 | 9.96 |
| Rogi | 6.85 | 2.92 | 9.77 |
| Żółte kartki | 1.46 | 1.42 | 2.88 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.08 | 0.08 |
| Fauli | 11.88 | 11.31 | 23.19 |
| Posiadanie piłki | 59.85% | 40.15% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 19 (73.08%) |
14 (53.85%) |
21 (80.77%) |
22 (84.62%) |
21 (80.77%) |
21 (80.77%) |
9 (34.62%) |
0 (0%) |
13 (50%) |
23 (88.46%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (15.38%) |
2 (7.69%) |
5 (19.23%) |
3 (11.54%) |
3 (11.54%) |
3 (11.54%) |
10 (38.46%) |
2 (7.69%) |
13 (50%) |
1 (3.85%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 2x (7.69%) |
5x (19.23%) |
7x (26.92%) |
6x (23.08%) |
3x (11.54%) |
2x (7.69%) |
1x (3.85%) |
| Przeciwnicy | 8x (30.77%) |
11x (42.31%) |
6x (23.08%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
3x (11.54%) |
5x (19.23%) |
7x (26.92%) |
4x (15.38%) |
4x (15.38%) |
3x (11.54%) |
| FC Internazionale Milano zdobywa gola | 24x (92.31%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (69.23%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (61.54%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (19.23%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (23.08%) |
| 2 | 4 (15.38%) |
| 3 | 6 (23.08%) |
| 4+ | 3 (11.54%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (11.54%) |
| 2 | 1 (3.85%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 13 (50%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (19.23%) |
| Remis - remis | 2 (7.69%) |
| Remis - porażka | 3 (11.54%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.85%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 1 (3.85%) |
| Ilość meczów | 20 (76.92%) |
| z tego zwycięstw | 17 (85%) |
| z tego remisów | 3 (15%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 6 (23.08%) |
| z tego zwycięstw | 2 (33.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 4 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 1x (3.85%) |
25x (96.15%) |
15x (57.69%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 15x (57.69%) |
11x (42.31%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
26x (100%) |
26x (100%) |
13x (50%) |
3x (11.54%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 14 (53.85%) |
| 2 | 3 (11.54%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |