Genoa CFC - znak

Genoa CFC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 6 (31.58%) 3 (15.79%) 10 (52.63%)

Ostatnie mecze

Serie A 4.9.2026 20:45 Genoa CFC 1:4 Calcio Como
Serie A 22.8.2026 20:45 Genoa CFC 0:2 SSC Napoli
Serie A 17.5.2026 12:00 Genoa CFC 1:2 AC Milan
Serie A 26.4.2026 15:00 Genoa CFC 0:2 Calcio Como
Serie A 12.4.2026 12:30 Genoa CFC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 20.3.2026 20:45 Genoa CFC 0:2 Udinese Calcio
Serie A 8.3.2026 18:00 Genoa CFC 2:1 AS Roma
Serie A 22.2.2026 12:30 Genoa CFC 3:0 Torino FC
Serie A 7.2.2026 18:00 Genoa CFC 2:3 SSC Napoli
Serie A 25.1.2026 15:00 Genoa CFC 3:2 Bologna FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Genoa CFC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.21 1.63 2.84
Bramki w pierwszej połowie 0.47 0.79 1.26
xG 1.35 1.28 2.63
Strzały 12.37 11.11 23.48
Strzały na bramkę 3.95 4.05 8
Rogi 3.84 3.84 7.68
Żółte kartki 1.68 2.58 4.26
Czerwone kartki 0.11 0.26 0.37
Fauli 11.68 14.84 26.52
Posiadanie piłki 50.42% 49.58% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 6
(31.58%)
3
(15.79%)
11
(57.89%)
11
(57.89%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
3
(15.79%)
1
(5.26%)
7
(36.84%)
9
(47.37%)
Przeciwnik przeważa 10
(52.63%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
11
(57.89%)
9
(47.37%)
14
(73.68%)
4
(21.05%)
12
(63.16%)
9
(47.37%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Genoa CFC 7x
(36.84%)
4x
(21.05%)
5x
(26.32%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(15.79%)
5x
(26.32%)
8x
(42.11%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
5x
(26.32%)
8x
(42.11%)
1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
Genoa CFC zdobywa gola 12x (63.16%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (84.21%)
Obie drużyny zdobędą gola 10x (52.63%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (15.79%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 2 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (21.05%)
2 4 (21.05%)
3 2 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (15.79%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (10.53%)
Remis - remis 3 (15.79%)
Remis - porażka 4 (21.05%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.26%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 6 (31.58%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (42.11%)
z tego zwycięstw 4 (50%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (52.63%)
z tego zwycięstw 2 (20%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 8 (80%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:1 3
3:0 2
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 1
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 4
0:3 1
1:2 2
1:4 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Genoa CFC 4x
(21.05%)
15x
(78.95%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(31.58%)
13x
(68.42%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.26%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)