Moreirense FC - znak

Moreirense FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
16 6 (37.5%) 4 (25%) 6 (37.5%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 9.8.2026 21:30 Moreirense FC 2:2 SC Braga
Primeira Liga 16.5.2026 16:30 Moreirense FC 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 Moreirense FC 3:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 20.4.2026 21:15 Moreirense FC 1:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 4.4.2026 19:00 Moreirense FC 0:1 SC Braga
Primeira Liga 21.3.2026 16:30 Moreirense FC 0:1 FC Arouca
Primeira Liga 7.3.2026 16:30 Moreirense FC 1:1 CD Nacional
Primeira Liga 21.2.2026 19:00 Moreirense FC 0:3 Sporting CP
Primeira Liga 7.2.2026 16:30 Moreirense FC 1:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 24.1.2026 16:30 Moreirense FC 1:0 CD Santa Clara

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Moreirense FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.13 1.38 2.51
Bramki w pierwszej połowie 0.38 0.56 0.94
xG 1.01 1.39 2.4
Strzały 9.13 12.63 21.76
Strzały na bramkę 3.06 4.19 7.25
Rogi 4 4.88 8.88
Żółte kartki 2.25 2 4.25
Czerwone kartki 0.13 0 0.13
Fauli 13.63 15.13 28.76
Posiadanie piłki 48.69% 51.31% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 6
(37.5%)
2
(12.5%)
4
(25%)
4
(25%)
5
(31.25%)
6
(37.5%)
7
(43.75%)
2
(12.5%)
5
(31.25%)
6
(37.5%)
Przeciwnik przeważa 6
(37.5%)
5
(31.25%)
12
(75%)
10
(62.5%)
8
(50%)
7
(43.75%)
5
(31.25%)
0
(0%)
9
(56.25%)
10
(62.5%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Moreirense FC 5x
(31.25%)
6x
(37.5%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(25%)
5x
(31.25%)
5x
(31.25%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(6.25%)
5x
(31.25%)
1x
(6.25%)
4x
(25%)
4x
(25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
Moreirense FC zdobywa gola 11x (68.75%)
Przeciwnik zdobywa gola 12x (75%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (18.75%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (31.25%)
2 1 (6.25%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (25%)
2 0 (0%)
3 1 (6.25%)
4+ 1 (6.25%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 1 (6.25%)
Zwycięstwo - remis 1 (6.25%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (25%)
Remis - remis 2 (12.5%)
Remis - porażka 3 (18.75%)
Porażka - zwycięstwo 1 (6.25%)
Porażka - remis 1 (6.25%)
Porażka - porażka 3 (18.75%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 6 (37.5%)
z tego zwycięstw 4 (66.67%)
z tego remisów 1 (16.67%)
z tego porażek 1 (16.67%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (56.25%)
z tego zwycięstw 2 (22.22%)
z tego remisów 2 (22.22%)
z tego porażek 5 (55.56%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:1 1
3:1 1
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 1
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:3 1
0:4 1
1:2 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Moreirense FC 9x
(56.25%)
7x
(43.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(25%)
12x
(75%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
16x
(100%)
13x
(81.25%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (25%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)