FC Famalicão - znak

FC Famalicão

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 8 (47.06%) 4 (23.53%) 5 (29.41%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 30.8.2026 21:30 FC Famalicão 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 16.8.2026 21:30 FC Famalicão 1:2 CS Maritimo
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 FC Famalicão 1:0 Alverca
Primeira Liga 2.5.2026 19:00 FC Famalicão 2:2 SL Benfica
Primeira Liga 10.4.2026 21:45 FC Famalicão 1:1 Moreirense FC
Primeira Liga 21.3.2026 16:30 FC Famalicão 1:0 CD Nacional
Primeira Liga 6.3.2026 21:15 FC Famalicão 1:0 FC Arouca
Primeira Liga 23.2.2026 21:15 FC Famalicão 2:0 Casa Pia AC
Primeira Liga 9.2.2026 19:45 FC Famalicão 3:1 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 25.1.2026 19:00 FC Famalicão 3:0 CD Tondela

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Famalicão Przeciwnicy Razem
Bramki 1.47 0.82 2.29
Bramki w pierwszej połowie 0.59 0.53 1.12
xG 1.63 1.04 2.67
Strzały 14.47 8.88 23.35
Strzały na bramkę 4.94 3.06 8
Rogi 6 4.29 10.29
Żółte kartki 2.47 2.71 5.18
Czerwone kartki 0 0.06 0.06
Fauli 14.41 15.71 30.12
Posiadanie piłki 55.53% 44.47% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(47.06%)
4
(23.53%)
14
(82.35%)
13
(76.47%)
11
(64.71%)
12
(70.59%)
5
(29.41%)
0
(0%)
7
(41.18%)
12
(70.59%)
Przeciwnik przeważa 5
(29.41%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
2
(11.76%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
9
(52.94%)
1
(5.88%)
8
(47.06%)
3
(17.65%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Famalicão 3x
(17.65%)
7x
(41.18%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(52.94%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
FC Famalicão zdobywa gola 14x (82.35%)
Przeciwnik zdobywa gola 8x (47.06%)
Obie drużyny zdobędą gola 7x (41.18%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (11.76%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 3 (17.65%)
3 1 (5.88%)
4+ 1 (5.88%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (23.53%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (23.53%)
Remis - remis 2 (11.76%)
Remis - porażka 4 (23.53%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (11.76%)
Porażka - porażka 1 (5.88%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 10 (58.82%)
z tego zwycięstw 7 (70%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 3 (30%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 5 (29.41%)
z tego zwycięstw 1 (20%)
z tego remisów 2 (40%)
z tego porażek 2 (40%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 2
3:0 1
3:1 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
1:2 3
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Famalicão 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(52.94%)
8x
(47.06%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
14x
(82.35%)
6x
(35.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)