SC Heerenveen - znak

SC Heerenveen

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 10 (58.82%) 4 (23.53%) 3 (17.65%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 22.8.2026 21:00 SC Heerenveen 0:2 PEC Zwolle
Eredivisie 9.8.2026 16:45 SC Heerenveen 1:0 FC Twente
Eredivisie 17.5.2026 14:30 SC Heerenveen 0:0 AFC Ajax
Eredivisie 25.4.2026 18:45 SC Heerenveen 2:1 Fortuna Sittard
Eredivisie 5.4.2026 14:30 SC Heerenveen 4:1 Heracles Almelo
Eredivisie 14.3.2026 20:00 SC Heerenveen 3:0 SC Telstar
Eredivisie 28.2.2026 16:30 SC Heerenveen 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 15.2.2026 14:30 SC Heerenveen 4:2 PEC Zwolle
Eredivisie 1.2.2026 16:45 SC Heerenveen 1:1 FC Utrecht
Eredivisie 18.1.2026 12:15 SC Heerenveen 0:2 FC Groningen

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Heerenveen Przeciwnicy Razem
Bramki 1.94 1.29 3.23
Bramki w pierwszej połowie 0.76 0.53 1.29
xG 1.8 1.49 3.29
Strzały 15.71 12.94 28.65
Strzały na bramkę 5.88 4.88 10.76
Rogi 5.82 4.29 10.11
Żółte kartki 1.18 1.24 2.42
Czerwone kartki 0 0.12 0.12
Fauli 9.53 9 18.53
Posiadanie piłki 53.35% 46.65% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(58.82%)
8
(47.06%)
9
(52.94%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)
10
(58.82%)
8
(47.06%)
0
(0%)
10
(58.82%)
10
(58.82%)
Przeciwnik przeważa 3
(17.65%)
4
(23.53%)
8
(47.06%)
7
(41.18%)
7
(41.18%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
7
(41.18%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Heerenveen 4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(17.65%)
7x
(41.18%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
SC Heerenveen zdobywa gola 13x (76.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (82.35%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (64.71%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (23.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 3 (17.65%)
3 2 (11.76%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 3 (17.65%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 6 (35.29%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.76%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.76%)
Remis - remis 1 (5.88%)
Remis - porażka 2 (11.76%)
Porażka - zwycięstwo 2 (11.76%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 1 (5.88%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (47.06%)
z tego zwycięstw 6 (75%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (47.06%)
z tego zwycięstw 4 (50%)
z tego remisów 1 (12.5%)
z tego porażek 3 (37.5%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 3
3:0 1
3:1 2
3:2 1
4:1 1
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 1
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Heerenveen 0x
(0%)
17x
(100%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
11x
(64.71%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)