|
Estrela Amadora |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 16 | 4 (25%) | 6 (37.5%) | 6 (37.5%) |
| Primeira Liga | 8.8.2026 | 21:30 | Estrela Amadora | 2:2 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Estrela Amadora | 0:0 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | Estrela Amadora | 1:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 21:30 | Estrela Amadora | 0:1 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 20.3.2026 | 21:15 | Estrela Amadora | 4:0 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 16:30 | Estrela Amadora | 2:2 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 20.2.2026 | 21:45 | Estrela Amadora | 0:2 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 7.2.2026 | 16:30 | Estrela Amadora | 1:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 19.1.2026 | 21:15 | Estrela Amadora | 0:5 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 3.1.2026 | 19:00 | Estrela Amadora | 3:3 | SC Braga |
| Statystyka | Estrela Amadora | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.31 | 1.44 | 2.75 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.63 | 0.5 | 1.13 |
| xG | 1.29 | 1.45 | 2.74 |
| Strzały | 12.31 | 12.69 | 25 |
| Strzały na bramkę | 3.88 | 4.44 | 8.32 |
| Rogi | 3.44 | 5.69 | 9.13 |
| Żółte kartki | 2.19 | 1.88 | 4.07 |
| Czerwone kartki | 0.19 | 0.19 | 0.38 |
| Fauli | 13.94 | 14.44 | 28.38 |
| Posiadanie piłki | 50.06% | 49.94% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (25%) |
4 (25%) |
5 (31.25%) |
5 (31.25%) |
4 (25%) |
5 (31.25%) |
7 (43.75%) |
2 (12.5%) |
4 (25%) |
7 (43.75%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (37.5%) |
6 (37.5%) |
11 (68.75%) |
9 (56.25%) |
10 (62.5%) |
10 (62.5%) |
4 (25%) |
1 (6.25%) |
9 (56.25%) |
9 (56.25%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Estrela Amadora | 6x (37.5%) |
4x (25%) |
2x (12.5%) |
3x (18.75%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (31.25%) |
3x (18.75%) |
6x (37.5%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (12.5%) |
2x (12.5%) |
3x (18.75%) |
3x (18.75%) |
4x (25%) |
1x (6.25%) |
1x (6.25%) |
| Estrela Amadora zdobywa gola | 10x (62.5%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 11x (68.75%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 7x (43.75%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (18.75%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 1 (6.25%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (18.75%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (6.25%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (6.25%) |
| Remis - remis | 4 (25%) |
| Remis - porażka | 1 (6.25%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (12.5%) |
| Porażka - porażka | 4 (25%) |
| Ilość meczów | 5 (31.25%) |
| z tego zwycięstw | 4 (80%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 1 (20%) |
| Ilość meczów | 9 (56.25%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 4 (44.44%) |
| z tego porażek | 5 (55.56%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Estrela Amadora | 4x (25%) |
12x (75%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (18.75%) |
13x (81.25%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
16x (100%) |
16x (100%) |
6x (37.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |