Stade Brestois 29 - znak

Stade Brestois 29

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 7 (41.18%) 5 (29.41%) 5 (29.41%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 29.8.2026 20:45 Stade Brestois 29 2:2 Toulouse FC
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Stade Brestois 29 1:1 Angers SCO
Ligue 1 13.5.2026 19:00 Stade Brestois 29 1:2 RC Strasbourg
Ligue 1 24.4.2026 20:45 Stade Brestois 29 3:3 RC Lens
Ligue 1 4.4.2026 19:00 Stade Brestois 29 3:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 8.3.2026 17:15 Stade Brestois 29 2:0 Le Havre AC
Ligue 1 20.2.2026 20:45 Stade Brestois 29 2:0 Olympique de Marseille
Ligue 1 7.2.2026 19:00 Stade Brestois 29 2:0 FC Lorient
Ligue 1 25.1.2026 17:15 Stade Brestois 29 0:2 Toulouse FC
Ligue 1 4.1.2026 17:15 Stade Brestois 29 2:0 AJ Auxerre

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Stade Brestois 29 Przeciwnicy Razem
Bramki 1.59 1.29 2.88
Bramki w pierwszej połowie 0.82 0.76 1.58
xG 1.49 1.29 2.78
Strzały 14.29 11.65 25.94
Strzały na bramkę 4.59 3.41 8
Rogi 4.94 3.94 8.88
Żółte kartki 1.59 2 3.59
Czerwone kartki 0.06 0.12 0.18
Fauli 13.06 11.76 24.82
Posiadanie piłki 44.76% 55.24% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(41.18%)
6
(35.29%)
10
(58.82%)
10
(58.82%)
12
(70.59%)
10
(58.82%)
5
(29.41%)
1
(5.88%)
10
(58.82%)
5
(29.41%)
Przeciwnik przeważa 5
(29.41%)
5
(29.41%)
7
(41.18%)
7
(41.18%)
3
(17.65%)
6
(35.29%)
9
(52.94%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
10
(58.82%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Stade Brestois 29 4x
(23.53%)
4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(41.18%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
6x
(35.29%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
Stade Brestois 29 zdobywa gola 13x (76.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 10x (58.82%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (47.06%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (23.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 4 (23.53%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (29.41%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.88%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.76%)
Remis - remis 4 (23.53%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 5 (29.41%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 10 (58.82%)
z tego zwycięstw 7 (70%)
z tego remisów 2 (20%)
z tego porażek 1 (10%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 5 (29.41%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 1 (20%)
z tego porażek 4 (80%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 4
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
0:3 1
1:2 2
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Stade Brestois 29 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(41.18%)
10x
(58.82%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)