|
FC Slovan Liberec |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 16 | 6 (37.5%) | 5 (31.25%) | 5 (31.25%) |
| Chance liga | 30.8.2026 | 15:00 | FC Slovan Liberec | 2:0 | FC Hradec Kralove |
| Chance liga | 16.8.2026 | 20:00 | FC Slovan Liberec | 1:1 | SK Slavia Praga |
| Chance liga | 1.8.2026 | 17:00 | FC Slovan Liberec | 0:1 | FK Teplice |
| Chance liga | 17.5.2026 | 17:00 | FC Slovan Liberec | 0:2 | AC Sparta Praga |
| Chance liga | 2.5.2026 | 18:00 | FC Slovan Liberec | 1:2 | SK Slavia Praga |
| Chance liga | 18.4.2026 | 15:00 | FC Slovan Liberec | 0:0 | FK Mlada Bolesław |
| Chance liga | 4.4.2026 | 15:00 | FC Slovan Liberec | 2:1 | 1. FC Slovacko |
| Chance liga | 15.3.2026 | 13:00 | FC Slovan Liberec | 1:1 | FK Teplice |
| Chance liga | 28.2.2026 | 15:00 | FC Slovan Liberec | 0:1 | FC Hradec Kralove |
| Chance liga | 15.2.2026 | 15:30 | FC Slovan Liberec | 1:0 | FC Banik Ostrava |
| Statystyka | FC Slovan Liberec | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.13 | 0.75 | 1.88 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.5 | 0.31 | 0.81 |
| xG | 1.6 | 1.22 | 2.82 |
| Strzały | 14.44 | 9.94 | 24.38 |
| Strzały na bramkę | 4.5 | 3.25 | 7.75 |
| Rogi | 5.31 | 4.56 | 9.87 |
| Żółte kartki | 2.44 | 2.38 | 4.82 |
| Czerwone kartki | 0.25 | 0.19 | 0.44 |
| Fauli | 15.88 | 14.81 | 30.69 |
| Posiadanie piłki | 47.69% | 52.31% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (37.5%) |
4 (25%) |
11 (68.75%) |
12 (75%) |
9 (56.25%) |
10 (62.5%) |
7 (43.75%) |
3 (18.75%) |
7 (43.75%) |
8 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (31.25%) |
3 (18.75%) |
5 (31.25%) |
4 (25%) |
5 (31.25%) |
5 (31.25%) |
8 (50%) |
3 (18.75%) |
7 (43.75%) |
8 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Slovan Liberec | 6x (37.5%) |
6x (37.5%) |
3x (18.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
| Przeciwnicy | 7x (43.75%) |
6x (37.5%) |
3x (18.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (12.5%) |
4x (25%) |
7x (43.75%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
| FC Slovan Liberec zdobywa gola | 10x (62.5%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 9x (56.25%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 5x (31.25%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (18.75%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (6.25%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (18.75%) |
| Remis - remis | 3 (18.75%) |
| Remis - porażka | 3 (18.75%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (6.25%) |
| Porażka - porażka | 2 (12.5%) |
| Ilość meczów | 7 (43.75%) |
| z tego zwycięstw | 6 (85.71%) |
| z tego remisów | 1 (14.29%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 7 (43.75%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 2 (28.57%) |
| z tego porażek | 5 (71.43%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Slovan Liberec | 2x (12.5%) |
14x (87.5%) |
4x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (31.25%) |
11x (68.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
16x (100%) |
15x (93.75%) |
6x (37.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |