|
Deportivo Alaves SAD |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 9 (42.86%) | 5 (23.81%) | 7 (33.33%) |
| La Liga | 28.8.2026 | 21:30 | Deportivo Alaves SAD | 1:0 | Villarreal CF |
| La Liga | 15.8.2026 | 19:30 | Deportivo Alaves SAD | 3:0 | Getafe CF |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 1:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 13.5.2026 | 21:30 | Deportivo Alaves SAD | 1:0 | FC Barcelona |
| La Liga | 2.5.2026 | 18:30 | Deportivo Alaves SAD | 2:4 | Athletic Club |
| La Liga | 25.4.2026 | 14:00 | Deportivo Alaves SAD | 2:1 | RCD Mallorca |
| La Liga | 5.4.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 2:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 13.3.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 23.2.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 2:2 | Girona FC |
| La Liga | 8.2.2026 | 14:00 | Deportivo Alaves SAD | 0:2 | Getafe CF |
| Statystyka | Deportivo Alaves SAD | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.43 | 1.24 | 2.67 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.67 | 0.29 | 0.96 |
| xG | 1.47 | 1.26 | 2.73 |
| Strzały | 12.86 | 11 | 23.86 |
| Strzały na bramkę | 4.71 | 3.76 | 8.47 |
| Rogi | 5.81 | 4.71 | 10.52 |
| Żółte kartki | 2.43 | 2.43 | 4.86 |
| Czerwone kartki | 0.1 | 0.24 | 0.34 |
| Fauli | 15.14 | 13.81 | 28.95 |
| Posiadanie piłki | 47.76% | 52.24% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (42.86%) |
9 (42.86%) |
13 (61.9%) |
10 (47.62%) |
14 (66.67%) |
12 (57.14%) |
9 (42.86%) |
1 (4.76%) |
13 (61.9%) |
8 (38.1%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (33.33%) |
2 (9.52%) |
8 (38.1%) |
10 (47.62%) |
5 (23.81%) |
8 (38.1%) |
6 (28.57%) |
4 (19.05%) |
7 (33.33%) |
11 (52.38%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alaves SAD | 3x (14.29%) |
8x (38.1%) |
8x (38.1%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (28.57%) |
7x (33.33%) |
6x (28.57%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.76%) |
4x (19.05%) |
4x (19.05%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
| Deportivo Alaves SAD zdobywa gola | 18x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (61.9%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (19.05%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (23.81%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - porażka | 3 (14.29%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (14.29%) |
| Remis - remis | 4 (19.05%) |
| Remis - porażka | 3 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.76%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 1 (4.76%) |
| Ilość meczów | 13 (61.9%) |
| z tego zwycięstw | 8 (61.54%) |
| z tego remisów | 2 (15.38%) |
| z tego porażek | 3 (23.08%) |
| Ilość meczów | 7 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 1 (14.29%) |
| z tego remisów | 2 (28.57%) |
| z tego porażek | 4 (57.14%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alaves SAD | 5x (23.81%) |
16x (76.19%) |
4x (19.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (28.57%) |
15x (71.43%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
18x (85.71%) |
8x (38.1%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |