SL Benfica - znak

SL Benfica

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
27 17 (62.96%) 7 (25.93%) 3 (11.11%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 31.8.2026 21:15 SL Benfica 2:1 GD Estoril Praia
Liga Europejska 20.8.2026 21:00 SL Benfica 3:1 Aarhus Gymnastikforening
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 SL Benfica 2:2 Academico de Viseu FC
Liga Europejska 6.8.2026 21:00 SL Benfica 6:1 Heart of Midlothian FC
Liga Europejska 30.7.2026 21:00 SL Benfica 5:0 FC St. Gallen 1879
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 SL Benfica 2:2 SC Braga
Primeira Liga 25.4.2026 19:00 SL Benfica 4:1 Moreirense FC
Primeira Liga 12.4.2026 19:00 SL Benfica 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 21.3.2026 19:00 SL Benfica 3:0 Vitória SC
Primeira Liga 8.3.2026 19:00 SL Benfica 2:2 FC Porto

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SL Benfica Przeciwnicy Razem
Bramki 2.48 0.93 3.41
Bramki w pierwszej połowie 1.3 0.37 1.67
xG 2.17 0.97 3.14
Strzały 18.96 8.26 27.22
Strzały na bramkę 7.19 3.11 10.3
Rogi 7.07 2.63 9.7
Żółte kartki 1.52 2.56 4.08
Czerwone kartki 0.11 0.19 0.3
Fauli 10.89 14.93 25.82
Posiadanie piłki 57.63% 42.37% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 17
(62.96%)
19
(70.37%)
24
(88.89%)
24
(88.89%)
22
(81.48%)
22
(81.48%)
3
(11.11%)
2
(7.41%)
2
(7.41%)
21
(77.78%)
Przeciwnik przeważa 3
(11.11%)
1
(3.7%)
3
(11.11%)
3
(11.11%)
4
(14.81%)
5
(18.52%)
15
(55.56%)
4
(14.81%)
21
(77.78%)
6
(22.22%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SL Benfica 2x
(7.41%)
4x
(14.81%)
10x
(37.04%)
5x
(18.52%)
3x
(11.11%)
2x
(7.41%)
1x
(3.7%)
Przeciwnicy 9x
(33.33%)
12x
(44.44%)
5x
(18.52%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
3x
(11.11%)
5x
(18.52%)
6x
(22.22%)
7x
(25.93%)
4x
(14.81%)
2x
(7.41%)
SL Benfica zdobywa gola 25x (92.59%)
Przeciwnik zdobywa gola 18x (66.67%)
Obie drużyny zdobędą gola 16x (59.26%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (22.22%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (14.81%)
2 5 (18.52%)
3 4 (14.81%)
4+ 4 (14.81%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 16 (59.26%)
Zwycięstwo - remis 2 (7.41%)
Zwycięstwo - porażka 1 (3.7%)
Remis - zwycięstwo 1 (3.7%)
Remis - remis 4 (14.81%)
Remis - porażka 2 (7.41%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (3.7%)
Porażka - porażka 0 (0%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 21 (77.78%)
z tego zwycięstw 15 (71.43%)
z tego remisów 5 (23.81%)
z tego porażek 1 (4.76%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (22.22%)
z tego zwycięstw 2 (33.33%)
z tego remisów 2 (33.33%)
z tego porażek 2 (33.33%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 2
2:1 3
3:0 3
3:1 2
4:0 1
4:1 1
4:2 1
5:0 2
6:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 4

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SL Benfica 0x
(0%)
27x
(100%)
18x
(66.67%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 17x
(62.96%)
10x
(37.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
27x
(100%)
25x
(92.59%)
17x
(62.96%)
2x
(7.41%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 16 (59.26%)
2 5 (18.52%)
3 1 (3.7%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)