|
AFC Ajax |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 23 | 10 (43.48%) | 5 (21.74%) | 8 (34.78%) |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 5:3 | FC Sion |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 16:45 | AFC Ajax | 2:2 | SC Heerenveen |
| Liga Konferencyjna | 6.8.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 3:1 | Shelbourne FC |
| Liga Konferencyjna | 30.7.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 4:1 | FK Vojvodina |
| Eredivisie | 24.5.2026 | 12:15 | AFC Ajax | 1:1 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 21.5.2026 | 18:45 | AFC Ajax | 2:0 | FC Groningen |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | AFC Ajax | 1:2 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 2:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 21:00 | AFC Ajax | 1:2 | FC Twente |
| Eredivisie | 14.3.2026 | 21:00 | AFC Ajax | 4:0 | Sparta Rotterdam |
| Statystyka | AFC Ajax | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.87 | 1.43 | 3.3 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.13 | 0.57 | 1.7 |
| xG | 1.87 | 1.32 | 3.19 |
| Strzały | 16.09 | 11.43 | 27.52 |
| Strzały na bramkę | 6.26 | 4.35 | 10.61 |
| Rogi | 5.52 | 3.65 | 9.17 |
| Żółte kartki | 1.48 | 1.61 | 3.09 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.04 | 0.04 |
| Fauli | 10 | 11.87 | 21.87 |
| Posiadanie piłki | 56.78% | 43.22% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (43.48%) |
12 (52.17%) |
14 (60.87%) |
13 (56.52%) |
12 (52.17%) |
15 (65.22%) |
8 (34.78%) |
0 (0%) |
7 (30.43%) |
18 (78.26%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (34.78%) |
4 (17.39%) |
9 (39.13%) |
9 (39.13%) |
9 (39.13%) |
7 (30.43%) |
10 (43.48%) |
1 (4.35%) |
14 (60.87%) |
5 (21.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Ajax | 4x (17.39%) |
6x (26.09%) |
7x (30.43%) |
2x (8.7%) |
3x (13.04%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (17.39%) |
7x (30.43%) |
10x (43.48%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
0x (0%) |
8x (34.78%) |
6x (26.09%) |
6x (26.09%) |
2x (8.7%) |
1x (4.35%) |
| AFC Ajax zdobywa gola | 19x (82.61%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (82.61%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (65.22%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (17.39%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.35%) |
| 2 | 6 (26.09%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| 4+ | 1 (4.35%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 3 (13.04%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (34.78%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (17.39%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (8.7%) |
| Remis - remis | 1 (4.35%) |
| Remis - porażka | 4 (17.39%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 4 (17.39%) |
| Ilość meczów | 13 (56.52%) |
| z tego zwycięstw | 9 (69.23%) |
| z tego remisów | 4 (30.77%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (43.48%) |
| z tego zwycięstw | 1 (10%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 8 (80%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Ajax | 2x (8.7%) |
21x (91.3%) |
8x (34.78%) |
4x (17.39%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (30.43%) |
16x (69.57%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
23x (100%) |
23x (100%) |
13x (56.52%) |
3x (13.04%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (26.09%) |
| 2 | 3 (13.04%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.35%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |