FK Teplice - znak

FK Teplice

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 7 (36.84%) 5 (26.32%) 7 (36.84%)

Ostatnie mecze

Chance liga 30.8.2026 17:00 FK Teplice 2:0 FK Jablonec
Chance liga 23.8.2026 17:00 FK Teplice 0:2 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 8.8.2026 17:00 FK Teplice 5:5 FC Viktoria Pilzno
Chance liga 25.7.2026 17:00 FK Teplice 3:1 Bohemians Praga 1905
Chance liga 16.5.2026 17:00 FK Teplice 2:0 FK Dukla Praha
Chance liga 9.5.2026 14:00 FK Teplice 2:1 FC Banik Ostrava
Chance liga 3.5.2026 13:00 FK Teplice 1:1 1. FC Slovacko
Chance liga 25.4.2026 16:00 FK Teplice 0:1 FC Hradec Kralove
Chance liga 12.4.2026 15:30 FK Teplice 0:1 AC Sparta Praga
Chance liga 7.3.2026 15:00 FK Teplice 0:0 FK Dukla Praha

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Teplice Przeciwnicy Razem
Bramki 1.32 1.21 2.53
Bramki w pierwszej połowie 0.63 0.63 1.26
xG 1.33 1.44 2.77
Strzały 11.21 12.16 23.37
Strzały na bramkę 3.58 3.53 7.11
Rogi 4.58 3.89 8.47
Żółte kartki 1.47 1.89 3.36
Czerwone kartki 0 0.21 0.21
Fauli 13.84 14.74 28.58
Posiadanie piłki 42.47% 57.53% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(36.84%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
0
(0%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
Przeciwnik przeważa 7
(36.84%)
5
(26.32%)
10
(52.63%)
13
(68.42%)
9
(47.37%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
3
(15.79%)
10
(52.63%)
13
(68.42%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Teplice 5x
(26.32%)
7x
(36.84%)
5x
(26.32%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(36.84%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(10.53%)
4x
(21.05%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
FK Teplice zdobywa gola 14x (73.68%)
Przeciwnik zdobywa gola 12x (63.16%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (47.37%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (10.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 4 (21.05%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (26.32%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (21.05%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.26%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 3 (15.79%)
Remis - remis 3 (15.79%)
Remis - porażka 2 (10.53%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.26%)
Porażka - porażka 4 (21.05%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (57.89%)
z tego zwycięstw 7 (63.64%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 2 (18.18%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (31.58%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 1 (16.67%)
z tego porażek 5 (83.33%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 3
2:1 1
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 2
5:5 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
1:2 2
1:3 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Teplice 4x
(21.05%)
15x
(78.95%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
6x
(31.58%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)