FC Zlin - znak

FC Zlin

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 5 (26.32%) 3 (15.79%) 11 (57.89%)

Ostatnie mecze

Chance liga 22.8.2026 17:00 FC Zlin 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 8.8.2026 17:00 FC Zlin 0:2 Bohemians Praga 1905
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Zlin 0:1 FC Banik Ostrava
Chance liga 23.5.2026 14:00 FC Zlin 1:0 1. FC Slovacko
Chance liga 12.5.2026 17:30 FC Zlin 2:4 FK Teplice
Chance liga 2.5.2026 15:00 FC Zlin 2:1 FK Dukla Praha
Chance liga 18.4.2026 15:00 FC Zlin 3:2 FK Teplice
Chance liga 4.4.2026 15:00 FC Zlin 0:3 FK Jablonec
Chance liga 14.3.2026 18:00 FC Zlin 1:3 SK Slavia Praga
Chance liga 1.3.2026 15:30 FC Zlin 3:0 FC Viktoria Pilzno

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Zlin Przeciwnicy Razem
Bramki 1.21 1.79 3
Bramki w pierwszej połowie 0.63 0.58 1.21
xG 1.27 1.6 2.87
Strzały 11.32 13.63 24.95
Strzały na bramkę 3.16 4.89 8.05
Rogi 3.84 5.58 9.42
Żółte kartki 2 1.37 3.37
Czerwone kartki 0 0.11 0.11
Fauli 15.05 16.21 31.26
Posiadanie piłki 43.53% 56.47% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(26.32%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
7
(36.84%)
4
(21.05%)
5
(26.32%)
10
(52.63%)
0
(0%)
7
(36.84%)
7
(36.84%)
Przeciwnik przeważa 11
(57.89%)
6
(31.58%)
12
(63.16%)
10
(52.63%)
13
(68.42%)
11
(57.89%)
6
(31.58%)
2
(10.53%)
10
(52.63%)
12
(63.16%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Zlin 7x
(36.84%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(15.79%)
6x
(31.58%)
4x
(21.05%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
4x
(21.05%)
3x
(15.79%)
5x
(26.32%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
FC Zlin zdobywa gola 12x (63.16%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (84.21%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (47.37%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (15.79%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 1 (5.26%)
4+ 1 (5.26%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (21.05%)
2 4 (21.05%)
3 2 (10.53%)
4+ 1 (5.26%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (21.05%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.26%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 1 (5.26%)
Remis - remis 1 (5.26%)
Remis - porażka 5 (26.32%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.26%)
Porażka - porażka 5 (26.32%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 7 (36.84%)
z tego zwycięstw 4 (57.14%)
z tego remisów 2 (28.57%)
z tego porażek 1 (14.29%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 12 (63.16%)
z tego zwycięstw 1 (8.33%)
z tego remisów 1 (8.33%)
z tego porażek 10 (83.33%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 1
3:0 1
3:2 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 1
0:3 2
0:4 1
1:2 1
1:3 2
2:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Zlin 4x
(21.05%)
15x
(78.95%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
19x
(100%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
7x
(36.84%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)