Angers SCO - znak

Angers SCO

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
16 5 (31.25%) 4 (25%) 7 (43.75%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 23.8.2026 15:00 Angers SCO 0:2 Lille OSC
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Angers SCO 1:1 RC Strasbourg
Ligue 1 25.4.2026 19:00 Angers SCO 0:3 Paris Saint-Germain
Ligue 1 18.4.2026 19:00 Angers SCO 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 5.4.2026 15:00 Angers SCO 0:0 Olympique Lyonnais
Ligue 1 14.3.2026 19:00 Angers SCO 0:2 OGC Nice
Ligue 1 22.2.2026 17:15 Angers SCO 0:1 Lille OSC
Ligue 1 8.2.2026 17:15 Angers SCO 1:0 Toulouse FC
Ligue 1 1.2.2026 17:15 Angers SCO 1:0 FC Metz
Ligue 1 17.1.2026 21:05 Angers SCO 2:5 Olympique de Marseille

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Angers SCO Przeciwnicy Razem
Bramki 1 1.31 2.31
Bramki w pierwszej połowie 0.31 0.88 1.19
xG 1.22 1.58 2.8
Strzały 11.06 13.31 24.37
Strzały na bramkę 3.63 5.56 9.19
Rogi 4.63 4.31 8.94
Żółte kartki 1.63 1.56 3.19
Czerwone kartki 0 0.19 0.19
Fauli 12 11.63 23.63
Posiadanie piłki 45.31% 54.69% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(31.25%)
3
(18.75%)
5
(31.25%)
5
(31.25%)
2
(12.5%)
9
(56.25%)
4
(25%)
0
(0%)
8
(50%)
5
(31.25%)
Przeciwnik przeważa 7
(43.75%)
7
(43.75%)
11
(68.75%)
10
(62.5%)
12
(75%)
6
(37.5%)
4
(25%)
3
(18.75%)
6
(37.5%)
11
(68.75%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Angers SCO 6x
(37.5%)
6x
(37.5%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(31.25%)
5x
(31.25%)
4x
(25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(6.25%)
3x
(18.75%)
8x
(50%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
Angers SCO zdobywa gola 10x (62.5%)
Przeciwnik zdobywa gola 11x (68.75%)
Obie drużyny zdobędą gola 6x (37.5%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (6.25%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 2 (12.5%)
3 1 (6.25%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 3 (18.75%)
3 2 (12.5%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (18.75%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (12.5%)
Remis - remis 3 (18.75%)
Remis - porażka 1 (6.25%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (6.25%)
Porażka - porażka 6 (37.5%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 5 (31.25%)
z tego zwycięstw 5 (100%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (62.5%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 3 (30%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 2
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 3
0:3 1
1:2 1
2:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Angers SCO 6x
(37.5%)
10x
(62.5%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(6.25%)
15x
(93.75%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
16x
(100%)
15x
(93.75%)
4x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (18.75%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)