FK Pardubice - znak

FK Pardubice

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 5 (29.41%) 6 (35.29%) 6 (35.29%)

Ostatnie mecze

Chance liga 29.8.2026 17:00 FK Pardubice 1:2 SK Artis Brno
Chance liga 15.8.2026 17:00 FK Pardubice 1:1 FK Mlada Bolesław
Chance liga 2.8.2026 20:00 FK Pardubice 0:2 FK Jablonec
Chance liga 10.5.2026 15:00 FK Pardubice 1:3 MFK Karwina
Chance liga 25.4.2026 16:00 FK Pardubice 3:1 FC Zlin
Chance liga 12.4.2026 15:30 FK Pardubice 2:1 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 28.2.2026 15:00 FK Pardubice 1:1 FK Teplice
Chance liga 15.2.2026 13:00 FK Pardubice 0:2 FK Jablonec
Chance liga 1.2.2026 18:30 FK Pardubice 1:1 SK Slavia Praga
Chance liga 7.12.2025 18:30 FK Pardubice 1:0 FC Hradec Kralove

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Pardubice Przeciwnicy Razem
Bramki 1.18 1.53 2.71
Bramki w pierwszej połowie 0.53 0.71 1.24
xG 1.59 1.44 3.03
Strzały 13.76 12.35 26.11
Strzały na bramkę 4.18 4.29 8.47
Rogi 5.24 4.53 9.77
Żółte kartki 1.94 2.24 4.18
Czerwone kartki 0.18 0.24 0.42
Fauli 14.12 12.82 26.94
Posiadanie piłki 49.06% 50.94% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(29.41%)
4
(23.53%)
11
(64.71%)
10
(58.82%)
5
(29.41%)
9
(52.94%)
6
(35.29%)
2
(11.76%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
Przeciwnik przeważa 6
(35.29%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
5
(29.41%)
8
(47.06%)
7
(41.18%)
3
(17.65%)
8
(47.06%)
8
(47.06%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Pardubice 4x
(23.53%)
8x
(47.06%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
10x
(58.82%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
2x
(11.76%)
7x
(41.18%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
FK Pardubice zdobywa gola 13x (76.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (94.12%)
Obie drużyny zdobędą gola 12x (70.59%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 3 (17.65%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 1 (5.88%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.76%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.88%)
Remis - zwycięstwo 3 (17.65%)
Remis - remis 2 (11.76%)
Remis - porażka 3 (17.65%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.88%)
Porażka - remis 2 (11.76%)
Porażka - porażka 2 (11.76%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (47.06%)
z tego zwycięstw 3 (37.5%)
z tego remisów 3 (37.5%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (52.94%)
z tego zwycięstw 2 (22.22%)
z tego remisów 3 (33.33%)
z tego porażek 4 (44.44%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 3
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 5
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 2
0:4 1
1:2 1
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Pardubice 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)