FC Lorient - znak

FC Lorient

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
16 7 (43.75%) 6 (37.5%) 3 (18.75%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 29.8.2026 20:45 FC Lorient 1:2 ESTAC Troyes
Ligue 1 17.5.2026 21:00 FC Lorient 0:2 Le Havre AC
Ligue 1 26.4.2026 15:00 FC Lorient 2:3 RC Strasbourg
Ligue 1 18.4.2026 17:00 FC Lorient 2:0 Olympique de Marseille
Ligue 1 5.4.2026 17:15 FC Lorient 1:1 Paris FC
Ligue 1 14.3.2026 17:00 FC Lorient 2:1 RC Lens
Ligue 1 1.3.2026 17:15 FC Lorient 2:2 AJ Auxerre
Ligue 1 15.2.2026 17:15 FC Lorient 2:0 Angers SCO
Ligue 1 31.1.2026 19:00 FC Lorient 2:1 FC Nantes
Ligue 1 4.1.2026 17:15 FC Lorient 1:1 FC Metz

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Lorient Przeciwnicy Razem
Bramki 1.69 1.25 2.94
Bramki w pierwszej połowie 0.81 0.56 1.37
xG 1.35 1.25 2.6
Strzały 11.88 10 21.88
Strzały na bramkę 4.5 3.56 8.06
Rogi 3.19 5.25 8.44
Żółte kartki 1.25 2.13 3.38
Czerwone kartki 0 0.13 0.13
Fauli 8.63 12.38 21.01
Posiadanie piłki 46.94% 53.06% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(43.75%)
9
(56.25%)
11
(68.75%)
11
(68.75%)
10
(62.5%)
5
(31.25%)
3
(18.75%)
0
(0%)
3
(18.75%)
4
(25%)
Przeciwnik przeważa 3
(18.75%)
4
(25%)
5
(31.25%)
5
(31.25%)
5
(31.25%)
10
(62.5%)
10
(62.5%)
2
(12.5%)
12
(75%)
11
(68.75%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Lorient 1x
(6.25%)
6x
(37.5%)
6x
(37.5%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(18.75%)
8x
(50%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
1x
(6.25%)
7x
(43.75%)
3x
(18.75%)
3x
(18.75%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
FC Lorient zdobywa gola 15x (93.75%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (81.25%)
Obie drużyny zdobędą gola 12x (75%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (18.75%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (18.75%)
2 4 (25%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 1 (6.25%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (43.75%)
Zwycięstwo - remis 1 (6.25%)
Zwycięstwo - porażka 1 (6.25%)
Remis - zwycięstwo 0 (0%)
Remis - remis 3 (18.75%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (12.5%)
Porażka - porażka 2 (12.5%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 10 (62.5%)
z tego zwycięstw 6 (60%)
z tego remisów 3 (30%)
z tego porażek 1 (10%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (37.5%)
z tego zwycięstw 1 (16.67%)
z tego remisów 3 (50%)
z tego porażek 2 (33.33%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 2
2:1 2
3:1 2

Remisy

Wynik Ilość
1:1 4
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
1:2 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Lorient 4x
(25%)
12x
(75%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(37.5%)
10x
(62.5%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
16x
(100%)
14x
(87.5%)
3x
(18.75%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (6.25%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)