Lille OSC - znak

Lille OSC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
23 10 (43.48%) 6 (26.09%) 7 (30.43%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 28.8.2026 21:00 Lille OSC 2:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Lille OSC 0:2 AJ Auxerre
Ligue 1 3.5.2026 15:00 Lille OSC 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 4.4.2026 21:05 Lille OSC 3:0 RC Lens
Liga Europejska 12.3.2026 18:45 Lille OSC 0:1 Aston Villa FC
Ligue 1 8.3.2026 17:15 Lille OSC 1:1 FC Lorient
Ligue 1 1.3.2026 17:15 Lille OSC 1:0 FC Nantes
Liga Europejska 19.2.2026 21:00 Lille OSC 0:1 FK Crvena zvezda
Ligue 1 14.2.2026 19:00 Lille OSC 1:1 Stade Brestois 29

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Lille OSC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.52 1.13 2.65
Bramki w pierwszej połowie 0.43 0.43 0.86
xG 1.68 1 2.68
Strzały 14.04 8.57 22.61
Strzały na bramkę 5.04 2.96 8
Rogi 6.35 3.52 9.87
Żółte kartki 1.83 1.74 3.57
Czerwone kartki 0.04 0.13 0.17
Fauli 10.83 12.83 23.66
Posiadanie piłki 56.26% 43.74% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(43.48%)
6
(26.09%)
17
(73.91%)
17
(73.91%)
15
(65.22%)
15
(65.22%)
10
(43.48%)
1
(4.35%)
5
(21.74%)
17
(73.91%)
Przeciwnik przeważa 7
(30.43%)
5
(21.74%)
6
(26.09%)
6
(26.09%)
5
(21.74%)
7
(30.43%)
8
(34.78%)
3
(13.04%)
16
(69.57%)
6
(26.09%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Lille OSC 6x
(26.09%)
9x
(39.13%)
3x
(13.04%)
2x
(8.7%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
1x
(4.35%)
Przeciwnicy 7x
(30.43%)
10x
(43.48%)
4x
(17.39%)
0x
(0%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(4.35%)
7x
(30.43%)
6x
(26.09%)
3x
(13.04%)
2x
(8.7%)
1x
(4.35%)
3x
(13.04%)
Lille OSC zdobywa gola 17x (73.91%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (69.57%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (47.83%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (13.04%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (26.09%)
2 1 (4.35%)
3 1 (4.35%)
4+ 2 (8.7%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (17.39%)
2 2 (8.7%)
3 1 (4.35%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (21.74%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.35%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (21.74%)
Remis - remis 5 (21.74%)
Remis - porażka 2 (8.7%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 5 (21.74%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (47.83%)
z tego zwycięstw 8 (72.73%)
z tego remisów 3 (27.27%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (47.83%)
z tego zwycięstw 2 (18.18%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 7 (63.64%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 4
2:1 2
3:0 1
4:0 1
4:2 1
6:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 4
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 2
1:4 1
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Lille OSC 2x
(8.7%)
21x
(91.3%)
8x
(34.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(52.17%)
11x
(47.83%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
23x
(100%)
18x
(78.26%)
10x
(43.48%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (26.09%)
2 1 (4.35%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (4.35%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)