|
FC Arouca |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 17 | 8 (47.06%) | 3 (17.65%) | 6 (35.29%) |
| Primeira Liga | 29.8.2026 | 16:30 | FC Arouca | 2:1 | CS Maritimo |
| Primeira Liga | 16.8.2026 | 19:00 | FC Arouca | 4:0 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | FC Arouca | 3:1 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 16:30 | FC Arouca | 2:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 16:30 | FC Arouca | 1:0 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 6.4.2026 | 19:45 | FC Arouca | 3:2 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 21:30 | FC Arouca | 1:2 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 21.2.2026 | 16:30 | FC Arouca | 3:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 7.2.2026 | 21:30 | FC Arouca | 3:2 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 24.1.2026 | 19:00 | FC Arouca | 1:2 | Sporting CP |
| Statystyka | FC Arouca | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.59 | 1.59 | 3.18 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.71 | 0.88 | 1.59 |
| xG | 1.23 | 1.54 | 2.77 |
| Strzały | 11.24 | 12.76 | 24 |
| Strzały na bramkę | 4.35 | 4 | 8.35 |
| Rogi | 4 | 5.76 | 9.76 |
| Żółte kartki | 3.18 | 2.65 | 5.83 |
| Czerwone kartki | 0.41 | 0.35 | 0.76 |
| Fauli | 13.76 | 11.35 | 25.11 |
| Posiadanie piłki | 49.35% | 50.65% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (47.06%) |
4 (23.53%) |
5 (29.41%) |
5 (29.41%) |
9 (52.94%) |
6 (35.29%) |
10 (58.82%) |
3 (17.65%) |
11 (64.71%) |
9 (52.94%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (35.29%) |
6 (35.29%) |
12 (70.59%) |
11 (64.71%) |
5 (29.41%) |
10 (58.82%) |
6 (35.29%) |
2 (11.76%) |
4 (23.53%) |
7 (41.18%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Arouca | 4x (23.53%) |
5x (29.41%) |
3x (17.65%) |
4x (23.53%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (23.53%) |
3x (17.65%) |
8x (47.06%) |
0x (0%) |
2x (11.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
2x (11.76%) |
3x (17.65%) |
4x (23.53%) |
6x (35.29%) |
2x (11.76%) |
0x (0%) |
| FC Arouca zdobywa gola | 13x (76.47%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 13x (76.47%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 9x (52.94%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (23.53%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (29.41%) |
| 2 | 1 (5.88%) |
| 3 | 1 (5.88%) |
| 4+ | 1 (5.88%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.76%) |
| 2 | 2 (11.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (11.76%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (11.76%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.88%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.88%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (29.41%) |
| Remis - remis | 2 (11.76%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.88%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 5 (29.41%) |
| Ilość meczów | 9 (52.94%) |
| z tego zwycięstw | 5 (55.56%) |
| z tego remisów | 3 (33.33%) |
| z tego porażek | 1 (11.11%) |
| Ilość meczów | 8 (47.06%) |
| z tego zwycięstw | 3 (37.5%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 5 (62.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Arouca | 2x (11.76%) |
15x (88.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (17.65%) |
14x (82.35%) |
2x (11.76%) |
1x (5.88%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
17x (100%) |
17x (100%) |
3x (17.65%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.88%) |
| 2 | 1 (5.88%) |
| 3 | 1 (5.88%) |