CS Maritimo - znak

CS Maritimo

CS Maritimo rozegrała w naszej bazie danych niewiele meczów u siebie w ostatnim roku (3), więc statystyki mogą być mniej miarodajne.
Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
3 1 (33.33%) 1 (33.33%) 1 (33.33%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 5.9.2026 19:00 CS Maritimo 0:3 SL Benfica
Primeira Liga 22.8.2026 16:30 CS Maritimo 2:2 Academico de Viseu FC
Primeira Liga 8.8.2026 16:30 CS Maritimo 1:0 Casa Pia AC
Taça de Portugal 10.1.2024 19:45 CS Maritimo 0:3 UD Leiria
Primeira Liga 19.5.2023 21:15 CS Maritimo 1:0 FC Vizela
Primeira Liga 7.5.2023 16:30 CS Maritimo 2:2 Rio Ave FC
Primeira Liga 29.4.2023 16:30 CS Maritimo 1:2 Vitória SC
Primeira Liga 15.4.2023 16:30 CS Maritimo 3:1 FC Paços de Ferreira
Primeira Liga 2.4.2023 16:30 CS Maritimo 4:2 Boavista FC
Primeira Liga 12.3.2023 19:00 CS Maritimo 0:3 SL Benfica

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CS Maritimo Przeciwnicy Razem
Bramki 1 1.67 2.67
Bramki w pierwszej połowie 0 1 1
xG 1.16 1.38 2.54
Strzały 11 11 22
Strzały na bramkę 3 5.67 8.67
Rogi 3 5 8
Żółte kartki 2 3.67 5.67
Czerwone kartki 0 0 0
Fauli 18 15 33
Posiadanie piłki 44.33% 55.67% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(66.67%)
1
(33.33%)
Przeciwnik przeważa 1
(33.33%)
2
(66.67%)
2
(66.67%)
2
(66.67%)
2
(66.67%)
2
(66.67%)
2
(66.67%)
0
(0%)
1
(33.33%)
2
(66.67%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CS Maritimo 1x
(33.33%)
1x
(33.33%)
1x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(33.33%)
0x
(0%)
1x
(33.33%)
1x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
1x
(33.33%)
0x
(0%)
1x
(33.33%)
1x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
CS Maritimo zdobywa gola 2x (66.67%)
Przeciwnik zdobywa gola 2x (66.67%)
Obie drużyny zdobędą gola 1x (33.33%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (33.33%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (33.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 1 (33.33%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 0 (0%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (33.33%)
Remis - remis 0 (0%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (33.33%)
Porażka - porażka 1 (33.33%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 1 (33.33%)
z tego zwycięstw 1 (100%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 2 (66.67%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 1 (50%)
z tego porażek 1 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1

Remisy

Wynik Ilość
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CS Maritimo 1x
(33.33%)
2x
(66.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
3x
(100%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
3x
(100%)
3x
(100%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)