FC Utrecht - znak

FC Utrecht

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
22 8 (36.36%) 4 (18.18%) 10 (45.45%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 30.8.2026 12:15 FC Utrecht 1:6 PSV Eindhoven
Eredivisie 15.8.2026 18:45 FC Utrecht 1:4 AZ Alkmaar
Eredivisie 21.5.2026 21:00 FC Utrecht 3:2 SC Heerenveen
Eredivisie 17.5.2026 14:30 FC Utrecht 2:0 Fortuna Sittard
Eredivisie 2.5.2026 16:30 FC Utrecht 2:0 NAC Breda
Eredivisie 11.4.2026 16:30 FC Utrecht 4:1 SC Telstar
Eredivisie 22.3.2026 14:30 FC Utrecht 2:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 1.3.2026 16:45 FC Utrecht 2:0 AZ Alkmaar
Eredivisie 22.2.2026 14:30 FC Utrecht 1:1 PEC Zwolle
Eredivisie 8.2.2026 12:15 FC Utrecht 0:1 Feyenoord

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Utrecht Przeciwnicy Razem
Bramki 1.27 1.36 2.63
Bramki w pierwszej połowie 0.59 0.32 0.91
xG 1.52 1.59 3.11
Strzały 14.64 13.77 28.41
Strzały na bramkę 4.59 5.86 10.45
Rogi 4.41 5.18 9.59
Żółte kartki 1.59 2.09 3.68
Czerwone kartki 0.09 0.14 0.23
Fauli 12.64 11.82 24.46
Posiadanie piłki 45.18% 54.82% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(36.36%)
9
(40.91%)
10
(45.45%)
12
(54.55%)
10
(45.45%)
9
(40.91%)
7
(31.82%)
2
(9.09%)
9
(40.91%)
7
(31.82%)
Przeciwnik przeważa 10
(45.45%)
5
(22.73%)
12
(54.55%)
9
(40.91%)
12
(54.55%)
12
(54.55%)
12
(54.55%)
3
(13.64%)
9
(40.91%)
15
(68.18%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Utrecht 5x
(22.73%)
9x
(40.91%)
6x
(27.27%)
1x
(4.55%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(22.73%)
10x
(45.45%)
5x
(22.73%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
5x
(22.73%)
8x
(36.36%)
4x
(18.18%)
2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
FC Utrecht zdobywa gola 17x (77.27%)
Przeciwnik zdobywa gola 17x (77.27%)
Obie drużyny zdobędą gola 12x (54.55%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (4.55%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (9.09%)
2 5 (22.73%)
3 1 (4.55%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (31.82%)
2 1 (4.55%)
3 1 (4.55%)
4+ 1 (4.55%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 6 (27.27%)
Zwycięstwo - remis 1 (4.55%)
Zwycięstwo - porażka 2 (9.09%)
Remis - zwycięstwo 1 (4.55%)
Remis - remis 3 (13.64%)
Remis - porażka 4 (18.18%)
Porażka - zwycięstwo 1 (4.55%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 4 (18.18%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 14 (63.64%)
z tego zwycięstw 7 (50%)
z tego remisów 4 (28.57%)
z tego porażek 3 (21.43%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (36.36%)
z tego zwycięstw 1 (12.5%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 7 (87.5%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 4
2:1 1
3:1 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 1
1:2 3
1:4 1
1:6 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Utrecht 5x
(22.73%)
17x
(77.27%)
6x
(27.27%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(18.18%)
18x
(81.82%)
6x
(27.27%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
22x
(100%)
22x
(100%)
14x
(63.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (18.18%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (22.73%)
2 1 (4.55%)
3 1 (4.55%)