|
Getafe CF |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 6 (31.58%) | 3 (15.79%) | 10 (52.63%) |
| La Liga | 3.5.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 25.4.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 5.4.2026 | 14:00 | Getafe CF | 2:0 | Athletic Club |
| La Liga | 8.3.2026 | 16:15 | Getafe CF | 2:0 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 22.2.2026 | 14:00 | Getafe CF | 0:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 14.2.2026 | 16:15 | Getafe CF | 2:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 1.2.2026 | 18:30 | Getafe CF | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 18.1.2026 | 14:00 | Getafe CF | 0:1 | Valencia CF |
| La Liga | 9.1.2026 | 21:00 | Getafe CF | 1:2 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 13.12.2025 | 21:00 | Getafe CF | 0:1 | RCD Espanyol |
| Statystyka | Getafe CF | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.79 | 1 | 1.79 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.37 | 0.26 | 0.63 |
| xG | 1.07 | 1.19 | 2.26 |
| Strzały | 9.53 | 10.21 | 19.74 |
| Strzały na bramkę | 2.74 | 3.79 | 6.53 |
| Rogi | 4.11 | 4.05 | 8.16 |
| Żółte kartki | 2.32 | 2.26 | 4.58 |
| Czerwone kartki | 0.21 | 0.11 | 0.32 |
| Fauli | 14.26 | 14.42 | 28.68 |
| Posiadanie piłki | 40.26% | 59.74% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (31.58%) |
4 (21.05%) |
12 (63.16%) |
9 (47.37%) |
7 (36.84%) |
9 (47.37%) |
7 (36.84%) |
3 (15.79%) |
10 (52.63%) |
4 (21.05%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (52.63%) |
4 (21.05%) |
7 (36.84%) |
8 (42.11%) |
9 (47.37%) |
9 (47.37%) |
8 (42.11%) |
2 (10.53%) |
7 (36.84%) |
15 (78.95%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getafe CF | 9x (47.37%) |
5x (26.32%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (26.32%) |
9x (47.37%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.26%) |
6x (31.58%) |
8x (42.11%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Getafe CF zdobywa gola | 10x (52.63%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 6x (31.58%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (36.84%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (21.05%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Remis - remis | 2 (10.53%) |
| Remis - porażka | 7 (36.84%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 3 (15.79%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 6 (75%) |
| z tego remisów | 1 (12.5%) |
| z tego porażek | 1 (12.5%) |
| Ilość meczów | 10 (52.63%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 9 (90%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Getafe CF | 9x (47.37%) |
10x (52.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (42.11%) |
11x (57.89%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
11x (57.89%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |