|
Real Sociedad de Fútbol |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 22 | 10 (45.45%) | 6 (27.27%) | 6 (27.27%) |
| La Liga | 3.9.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 29.8.2026 | 19:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:4 | Valencia CF |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 22.4.2026 | 20:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:1 | Getafe CF |
| La Liga | 11.4.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:3 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 4.4.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:0 | Levante UD |
| La Liga | 15.3.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:1 | CA Osasuna |
| Copa del Rey | 4.3.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 1:0 | Athletic Club |
| La Liga | 21.2.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:3 | Real Oviedo SAD |
| Statystyka | Real Sociedad de Fútbol | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.82 | 1.45 | 3.27 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.68 | 0.68 | 1.36 |
| xG | 1.61 | 1.31 | 2.92 |
| Strzały | 14 | 11.59 | 25.59 |
| Strzały na bramkę | 5.23 | 3.86 | 9.09 |
| Rogi | 6.55 | 4.5 | 11.05 |
| Żółte kartki | 2.05 | 2.73 | 4.78 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0.14 | 0.28 |
| Fauli | 14.14 | 13.41 | 27.55 |
| Posiadanie piłki | 52.32% | 47.68% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (45.45%) |
7 (31.82%) |
15 (68.18%) |
13 (59.09%) |
16 (72.73%) |
16 (72.73%) |
5 (22.73%) |
3 (13.64%) |
11 (50%) |
14 (63.64%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (27.27%) |
6 (27.27%) |
7 (31.82%) |
6 (27.27%) |
4 (18.18%) |
5 (22.73%) |
13 (59.09%) |
3 (13.64%) |
11 (50%) |
8 (36.36%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 3x (13.64%) |
5x (22.73%) |
7x (31.82%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (18.18%) |
9x (40.91%) |
5x (22.73%) |
3x (13.64%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.55%) |
4x (18.18%) |
2x (9.09%) |
5x (22.73%) |
5x (22.73%) |
2x (9.09%) |
3x (13.64%) |
| Real Sociedad de Fútbol zdobywa gola | 19x (86.36%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (81.82%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (72.73%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (31.82%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (27.27%) |
| 2 | 4 (18.18%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (27.27%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (27.27%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.55%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (18.18%) |
| Remis - remis | 4 (18.18%) |
| Remis - porażka | 1 (4.55%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (9.09%) |
| Porażka - porażka | 4 (18.18%) |
| Ilość meczów | 12 (54.55%) |
| z tego zwycięstw | 10 (83.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 2 (16.67%) |
| Ilość meczów | 9 (40.91%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 5 (55.56%) |
| z tego porażek | 4 (44.44%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 1x (4.55%) |
21x (95.45%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (18.18%) |
18x (81.82%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
22x (100%) |
20x (90.91%) |
11x (50%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (22.73%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |