|
CD Santa Clara |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 8 (44.44%) | 3 (16.67%) | 7 (38.89%) |
| Primeira Liga | 23.8.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 1:0 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 10.8.2026 | 21:15 | CD Santa Clara | 2:2 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | CD Santa Clara | 2:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 2:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 1:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 21:30 | CD Santa Clara | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 13.2.2026 | 19:30 | CD Santa Clara | 1:2 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 31.1.2026 | 16:30 | CD Santa Clara | 2:4 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 18.1.2026 | 16:30 | CD Santa Clara | 0:1 | FC Famalicão |
| Statystyka | CD Santa Clara | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.22 | 1.11 | 2.33 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.56 | 0.56 | 1.12 |
| xG | 1.3 | 1.18 | 2.48 |
| Strzały | 11.72 | 9.39 | 21.11 |
| Strzały na bramkę | 3.5 | 3.39 | 6.89 |
| Rogi | 4.17 | 5.06 | 9.23 |
| Żółte kartki | 2.94 | 2.94 | 5.88 |
| Czerwone kartki | 0.28 | 0.06 | 0.34 |
| Fauli | 16.61 | 15.11 | 31.72 |
| Posiadanie piłki | 46.56% | 53.44% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (44.44%) |
4 (22.22%) |
11 (61.11%) |
11 (61.11%) |
11 (61.11%) |
5 (27.78%) |
6 (33.33%) |
3 (16.67%) |
9 (50%) |
10 (55.56%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (38.89%) |
3 (16.67%) |
7 (38.89%) |
5 (27.78%) |
7 (38.89%) |
9 (50%) |
6 (33.33%) |
0 (0%) |
7 (38.89%) |
8 (44.44%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Santa Clara | 4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
8x (44.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (38.89%) |
4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.56%) |
5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
5x (27.78%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
1x (5.56%) |
| CD Santa Clara zdobywa gola | 14x (77.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 11x (61.11%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 8x (44.44%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (16.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (22.22%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Remis - remis | 3 (16.67%) |
| Remis - porażka | 5 (27.78%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.56%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 2 (11.11%) |
| Ilość meczów | 9 (50%) |
| z tego zwycięstw | 7 (77.78%) |
| z tego remisów | 1 (11.11%) |
| z tego porażek | 1 (11.11%) |
| Ilość meczów | 8 (44.44%) |
| z tego zwycięstw | 1 (12.5%) |
| z tego remisów | 1 (12.5%) |
| z tego porażek | 6 (75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Santa Clara | 5x (27.78%) |
13x (72.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (38.89%) |
11x (61.11%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
16x (88.89%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |