1. FSV Mainz 05 - znak

1. FSV Mainz 05

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
23 9 (39.13%) 6 (26.09%) 8 (34.78%)

Ostatnie mecze

Bundesliga 29.8.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 0:0 SC Paderborn 07
Bundesliga 10.5.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 1:3 1. FC Union Berlin
Bundesliga 25.4.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 3:4 FC Bayern München
Bundesliga 12.4.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 0:1 SC Freiburg
Liga Konferencyjna 9.4.2026 21:00 1. FSV Mainz 05 2:0 RC Strasbourg
Bundesliga 22.3.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:1 Eintracht Frankfurt
Liga Konferencyjna 19.3.2026 18:45 1. FSV Mainz 05 2:0 SK Sigma Ołomuniec
Bundesliga 7.3.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:2 VfB Stuttgart
Bundesliga 20.2.2026 20:30 1. FSV Mainz 05 1:1 Hamburger SV
Bundesliga 7.2.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:0 FC Augsburg

Średnie statystyki na mecz

Statystyka 1. FSV Mainz 05 Przeciwnicy Razem
Bramki 1.3 1.17 2.47
Bramki w pierwszej połowie 0.61 0.52 1.13
xG 1.58 1.25 2.83
Strzały 13.87 11.43 25.3
Strzały na bramkę 4.3 3.83 8.13
Rogi 6 3.43 9.43
Żółte kartki 1.91 2.13 4.04
Czerwone kartki 0.09 0.09 0.18
Fauli 12.48 10.74 23.22
Posiadanie piłki 46.78% 53.22% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(39.13%)
9
(39.13%)
14
(60.87%)
13
(56.52%)
11
(47.83%)
17
(73.91%)
9
(39.13%)
2
(8.7%)
13
(56.52%)
10
(43.48%)
Przeciwnik przeważa 8
(34.78%)
8
(34.78%)
9
(39.13%)
10
(43.48%)
8
(34.78%)
5
(21.74%)
8
(34.78%)
2
(8.7%)
7
(30.43%)
13
(56.52%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
1. FSV Mainz 05 7x
(30.43%)
5x
(21.74%)
8x
(34.78%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(30.43%)
10x
(43.48%)
3x
(13.04%)
1x
(4.35%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(8.7%)
4x
(17.39%)
9x
(39.13%)
3x
(13.04%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
2x
(8.7%)
1. FSV Mainz 05 zdobywa gola 16x (69.57%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (69.57%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (47.83%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (13.04%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (17.39%)
2 5 (21.74%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (21.74%)
2 3 (13.04%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (21.74%)
Zwycięstwo - remis 3 (13.04%)
Zwycięstwo - porażka 1 (4.35%)
Remis - zwycięstwo 2 (8.7%)
Remis - remis 2 (8.7%)
Remis - porażka 2 (8.7%)
Porażka - zwycięstwo 2 (8.7%)
Porażka - remis 1 (4.35%)
Porażka - porażka 5 (21.74%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (47.83%)
z tego zwycięstw 7 (63.64%)
z tego remisów 3 (27.27%)
z tego porażek 1 (9.09%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (43.48%)
z tego zwycięstw 2 (20%)
z tego remisów 1 (10%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 4
2:1 3
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 2
1:3 1
3:4 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FSV Mainz 05 0x
(0%)
23x
(100%)
4x
(17.39%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(30.43%)
16x
(69.57%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
23x
(100%)
21x
(91.3%)
10x
(43.48%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (17.39%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)