|
Manchester United FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 7 (36.84%) | 7 (36.84%) | 5 (26.32%) |
| Premier League | 22.8.2026 | 13:30 | Hull City AFC | 2:0 | Manchester United FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Brighton and Hove Albion FC | 0:3 | Manchester United FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Sunderland AFC | 0:0 | Manchester United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 21:00 | Chelsea FC | 0:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 20.3.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Manchester United FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 21:15 | Newcastle United FC | 2:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 23.2.2026 | 21:00 | Everton FC | 0:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 10.2.2026 | 21:15 | West Ham United FC | 1:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 25.1.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 2:3 | Manchester United FC |
| Premier League | 7.1.2026 | 21:15 | Burnley FC | 2:2 | Manchester United FC |
| Statystyka | Manchester United FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.53 | 1.42 | 2.95 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.58 | 0.58 | 1.16 |
| xG | 1.55 | 1.4 | 2.95 |
| Strzały | 14.05 | 12.58 | 26.63 |
| Strzały na bramkę | 4.63 | 3.89 | 8.52 |
| Rogi | 4.21 | 4.84 | 9.05 |
| Żółte kartki | 1.58 | 1.58 | 3.16 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.05 | 0.1 |
| Fauli | 9.95 | 11.21 | 21.16 |
| Posiadanie piłki | 53.63% | 46.37% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 7 (36.84%) |
5 (26.32%) |
11 (57.89%) |
9 (47.37%) |
7 (36.84%) |
7 (36.84%) |
7 (36.84%) |
1 (5.26%) |
4 (21.05%) |
12 (63.16%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (26.32%) |
5 (26.32%) |
8 (42.11%) |
8 (42.11%) |
9 (47.37%) |
9 (47.37%) |
6 (31.58%) |
1 (5.26%) |
12 (63.16%) |
7 (36.84%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United FC | 3x (15.79%) |
7x (36.84%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
5x (26.32%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.26%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
6x (31.58%) |
5x (26.32%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| Manchester United FC zdobywa gola | 16x (84.21%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (78.95%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (68.42%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (26.32%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (10.53%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Remis - remis | 4 (21.05%) |
| Remis - porażka | 2 (10.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Porażka - remis | 1 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 3 (15.79%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 5 (62.5%) |
| z tego remisów | 3 (37.5%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (52.63%) |
| z tego zwycięstw | 2 (20%) |
| z tego remisów | 3 (30%) |
| z tego porażek | 5 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United FC | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
9x (47.37%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |