|
Go Ahead Eagles |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 22 | 3 (13.64%) | 6 (27.27%) | 13 (59.09%) |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 18:45 | AZ Alkmaar | 5:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 14:30 | Feyenoord | 2:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | NEC Nijmegen | 2:1 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 16:45 | Sparta Rotterdam | 2:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 20:00 | FC Groningen | 0:0 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 14:30 | FC Utrecht | 2:0 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 0:1 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 15.2.2026 | 12:15 | Feyenoord | 1:0 | Go Ahead Eagles |
| KNVB Beker | 5.2.2026 | 20:00 | SC Telstar | 2:1 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 1.2.2026 | 20:00 | FC Volendam | 1:1 | Go Ahead Eagles |
| Statystyka | Go Ahead Eagles | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.14 | 1.91 | 3.05 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.32 | 1.09 | 1.41 |
| xG | 1.21 | 2.22 | 3.43 |
| Strzały | 10.09 | 21.27 | 31.36 |
| Strzały na bramkę | 3.86 | 6.68 | 10.54 |
| Rogi | 4.18 | 6.59 | 10.77 |
| Żółte kartki | 1.82 | 1.27 | 3.09 |
| Czerwone kartki | 0.18 | 0.05 | 0.23 |
| Fauli | 9.18 | 8.27 | 17.45 |
| Posiadanie piłki | 49.32% | 50.68% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 3 (13.64%) |
2 (9.09%) |
3 (13.64%) |
2 (9.09%) |
4 (18.18%) |
8 (36.36%) |
11 (50%) |
4 (18.18%) |
10 (45.45%) |
10 (45.45%) |
| Przeciwnik przeważa | 13 (59.09%) |
13 (59.09%) |
19 (86.36%) |
20 (90.91%) |
14 (63.64%) |
12 (54.55%) |
4 (18.18%) |
1 (4.55%) |
7 (31.82%) |
12 (54.55%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Go Ahead Eagles | 6x (27.27%) |
7x (31.82%) |
9x (40.91%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (13.64%) |
4x (18.18%) |
11x (50%) |
1x (4.55%) |
2x (9.09%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.55%) |
3x (13.64%) |
5x (22.73%) |
5x (22.73%) |
5x (22.73%) |
0x (0%) |
3x (13.64%) |
| Go Ahead Eagles zdobywa gola | 16x (72.73%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (86.36%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (63.64%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (31.82%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 1 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (27.27%) |
| 2 | 6 (27.27%) |
| 3 | 1 (4.55%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.55%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.55%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (13.64%) |
| Remis - remis | 1 (4.55%) |
| Remis - porażka | 3 (13.64%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 4 (18.18%) |
| Porażka - porażka | 9 (40.91%) |
| Ilość meczów | 4 (18.18%) |
| z tego zwycięstw | 2 (50%) |
| z tego remisów | 2 (50%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 17 (77.27%) |
| z tego zwycięstw | 1 (5.88%) |
| z tego remisów | 3 (17.65%) |
| z tego porażek | 13 (76.47%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 2:4 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Go Ahead Eagles | 10x (45.45%) |
12x (54.55%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (9.09%) |
20x (90.91%) |
16x (72.73%) |
3x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
22x (100%) |
21x (95.45%) |
19x (86.36%) |
3x (13.64%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (54.55%) |
| 2 | 3 (13.64%) |
| 3 | 2 (9.09%) |