1. FC Köln - znak

1. FC Köln

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 1 (5.88%) 7 (41.18%) 9 (52.94%)

Ostatnie mecze

Bundesliga 4.9.2026 20:30 VfB Stuttgart 4:1 1. FC Köln
Bundesliga 16.5.2026 15:30 FC Bayern München 5:1 1. FC Köln
Bundesliga 2.5.2026 15:30 1. FC Union Berlin 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 17.4.2026 20:30 FC St. Pauli 1:1 1. FC Köln
Bundesliga 5.4.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 14.3.2026 18:30 Hamburger SV 1:1 1. FC Köln
Bundesliga 27.2.2026 20:30 FC Augsburg 2:0 1. FC Köln
Bundesliga 14.2.2026 18:30 VfB Stuttgart 3:1 1. FC Köln
Bundesliga 25.1.2026 17:30 SC Freiburg 2:1 1. FC Köln
Bundesliga 10.1.2026 15:30 1. FC Heidenheim 2:2 1. FC Köln

Średnie statystyki na mecz

Statystyka 1. FC Köln Przeciwnicy Razem
Bramki 1.12 2.18 3.3
Bramki w pierwszej połowie 0.47 0.94 1.41
xG 1.33 1.74 3.07
Strzały 12.12 15.47 27.59
Strzały na bramkę 3.94 5.35 9.29
Rogi 4.71 6.47 11.18
Żółte kartki 1.94 2.06 4
Czerwone kartki 0 0.06 0.06
Fauli 7.82 9.53 17.35
Posiadanie piłki 45.24% 54.76% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 1
(5.88%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
4
(23.53%)
6
(35.29%)
5
(29.41%)
7
(41.18%)
0
(0%)
5
(29.41%)
7
(41.18%)
Przeciwnik przeważa 9
(52.94%)
8
(47.06%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
10
(58.82%)
10
(58.82%)
6
(35.29%)
1
(5.88%)
10
(58.82%)
10
(58.82%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
1. FC Köln 3x
(17.65%)
10x
(58.82%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
2x
(11.76%)
1. FC Köln zdobywa gola 14x (82.35%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (94.12%)
Obie drużyny zdobędą gola 13x (76.47%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (23.53%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 5 (29.41%)
3 1 (5.88%)
4+ 1 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 1 (5.88%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.88%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 0 (0%)
Remis - remis 4 (23.53%)
Remis - porażka 3 (17.65%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (11.76%)
Porażka - porażka 6 (35.29%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 4 (23.53%)
z tego zwycięstw 1 (25%)
z tego remisów 2 (50%)
z tego porażek 1 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 13 (76.47%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 5 (38.46%)
z tego porażek 8 (61.54%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 3
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 2
1:2 1
1:3 3
1:4 1
1:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FC Köln 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
9x
(52.94%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)