|
FC Augsburg |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 16 | 4 (25%) | 2 (12.5%) | 10 (62.5%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 4:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:2 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 1:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | Borussia Dortmund | 2:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 2:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 21.2.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 2:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 7.2.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 24.1.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 1:2 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 11.1.2026 | 15:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 4:0 | FC Augsburg |
| Statystyka | FC Augsburg | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.06 | 2 | 3.06 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.5 | 1 | 1.5 |
| xG | 1.38 | 1.73 | 3.11 |
| Strzały | 13 | 15.06 | 28.06 |
| Strzały na bramkę | 4.06 | 5.56 | 9.62 |
| Rogi | 3.94 | 5.94 | 9.88 |
| Żółte kartki | 2 | 1.44 | 3.44 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.06 | 0.06 |
| Fauli | 10.31 | 11.06 | 21.37 |
| Posiadanie piłki | 43.19% | 56.81% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (25%) |
3 (18.75%) |
3 (18.75%) |
5 (31.25%) |
4 (25%) |
4 (25%) |
7 (43.75%) |
0 (0%) |
7 (43.75%) |
3 (18.75%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (62.5%) |
7 (43.75%) |
13 (81.25%) |
9 (56.25%) |
9 (56.25%) |
10 (62.5%) |
4 (25%) |
1 (6.25%) |
7 (43.75%) |
12 (75%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 6x (37.5%) |
5x (31.25%) |
3x (18.75%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
6x (37.5%) |
6x (37.5%) |
2x (12.5%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (6.25%) |
4x (25%) |
6x (37.5%) |
3x (18.75%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
| FC Augsburg zdobywa gola | 10x (62.5%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (100%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (62.5%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (12.5%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (31.25%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 1 (6.25%) |
| 4+ | 2 (12.5%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 1 (6.25%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (6.25%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (6.25%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (6.25%) |
| Remis - remis | 1 (6.25%) |
| Remis - porażka | 4 (25%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (12.5%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 5 (31.25%) |
| Ilość meczów | 6 (37.5%) |
| z tego zwycięstw | 1 (16.67%) |
| z tego remisów | 2 (33.33%) |
| z tego porażek | 3 (50%) |
| Ilość meczów | 10 (62.5%) |
| z tego zwycięstw | 3 (30%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 7 (70%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 3x (18.75%) |
13x (81.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
16x (100%) |
2x (12.5%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
16x (100%) |
16x (100%) |
10x (62.5%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |