|
FC Internazionale Milano |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 26 | 17 (65.38%) | 4 (15.38%) | 5 (19.23%) |
| Serie A | 30.8.2026 | 20:45 | Cagliari Calcio | 0:1 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 23.5.2026 | 18:00 | Bologna FC | 3:3 | FC Internazionale Milano |
| Coppa Italia | 13.5.2026 | 21:00 | SS Lazio | 0:2 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 9.5.2026 | 18:00 | SS Lazio | 0:3 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 26.4.2026 | 18:00 | Torino FC | 2:2 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 12.4.2026 | 20:45 | Calcio Como | 3:4 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 22.3.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:1 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 8.3.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:0 | FC Internazionale Milano |
| Coppa Italia | 3.3.2026 | 21:00 | Calcio Como | 0:0 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 21.2.2026 | 18:00 | U.S. Lecce | 0:2 | FC Internazionale Milano |
| Statystyka | FC Internazionale Milano | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.92 | 0.92 | 2.84 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.88 | 0.42 | 1.3 |
| xG | 1.74 | 1.06 | 2.8 |
| Strzały | 16 | 9.62 | 25.62 |
| Strzały na bramkę | 5.08 | 2.81 | 7.89 |
| Rogi | 4.96 | 3.42 | 8.38 |
| Żółte kartki | 1.73 | 1.42 | 3.15 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.08 | 0.08 |
| Fauli | 11.42 | 11.69 | 23.11 |
| Posiadanie piłki | 58.62% | 41.38% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 17 (65.38%) |
13 (50%) |
22 (84.62%) |
20 (76.92%) |
16 (61.54%) |
17 (65.38%) |
11 (42.31%) |
0 (0%) |
12 (46.15%) |
22 (84.62%) |
| Przeciwnik przeważa | 5 (19.23%) |
6 (23.08%) |
4 (15.38%) |
4 (15.38%) |
5 (19.23%) |
5 (19.23%) |
9 (34.62%) |
2 (7.69%) |
14 (53.85%) |
4 (15.38%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 2x (7.69%) |
8x (30.77%) |
10x (38.46%) |
3x (11.54%) |
2x (7.69%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 15x (57.69%) |
4x (15.38%) |
2x (7.69%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.85%) |
5x (19.23%) |
8x (30.77%) |
4x (15.38%) |
4x (15.38%) |
1x (3.85%) |
3x (11.54%) |
| FC Internazionale Milano zdobywa gola | 24x (92.31%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 11x (42.31%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (38.46%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (15.38%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (26.92%) |
| 2 | 7 (26.92%) |
| 3 | 1 (3.85%) |
| 4+ | 2 (7.69%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (11.54%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (42.31%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (7.69%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (19.23%) |
| Remis - remis | 1 (3.85%) |
| Remis - porażka | 1 (3.85%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.85%) |
| Porażka - remis | 1 (3.85%) |
| Porażka - porażka | 4 (15.38%) |
| Ilość meczów | 19 (73.08%) |
| z tego zwycięstw | 16 (84.21%) |
| z tego remisów | 3 (15.79%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 6 (23.08%) |
| z tego zwycięstw | 1 (16.67%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 5 (83.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 7 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 2x (7.69%) |
24x (92.31%) |
7x (26.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (50%) |
13x (50%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
26x (100%) |
25x (96.15%) |
10x (38.46%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (26.92%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |