|
Genoa CFC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 4 (19.05%) | 7 (33.33%) | 10 (47.62%) |
| Serie A | 30.8.2026 | 20:45 | SS Lazio | 1:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 24.5.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 1:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 10.5.2026 | 15:00 | ACF Fiorentina | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 2.5.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 19.4.2026 | 18:00 | AC Pisa 1909 | 1:2 | Genoa CFC |
| Serie A | 6.4.2026 | 18:00 | Juventus FC | 2:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 15.3.2026 | 12:30 | Hellas Verona FC | 0:2 | Genoa CFC |
| Serie A | 28.2.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 2:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 15.2.2026 | 15:00 | US Cremonese | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 30.1.2026 | 20:45 | SS Lazio | 3:2 | Genoa CFC |
| Statystyka | Genoa CFC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.9 | 1.43 | 2.33 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.38 | 0.62 | 1 |
| xG | 1.12 | 1.69 | 2.81 |
| Strzały | 10.38 | 15.48 | 25.86 |
| Strzały na bramkę | 3.38 | 4.9 | 8.28 |
| Rogi | 3.67 | 5.81 | 9.48 |
| Żółte kartki | 1.48 | 1.86 | 3.34 |
| Czerwone kartki | 0.1 | 0.05 | 0.15 |
| Fauli | 11.62 | 14.29 | 25.91 |
| Posiadanie piłki | 45.9% | 54.1% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (19.05%) |
5 (23.81%) |
5 (23.81%) |
5 (23.81%) |
7 (33.33%) |
4 (19.05%) |
6 (28.57%) |
2 (9.52%) |
5 (23.81%) |
6 (28.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (47.62%) |
7 (33.33%) |
16 (76.19%) |
15 (71.43%) |
12 (57.14%) |
15 (71.43%) |
11 (52.38%) |
1 (4.76%) |
13 (61.9%) |
15 (71.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Genoa CFC | 9x (42.86%) |
6x (28.57%) |
5x (23.81%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (23.81%) |
7x (33.33%) |
5x (23.81%) |
3x (14.29%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (19.05%) |
2x (9.52%) |
5x (23.81%) |
6x (28.57%) |
2x (9.52%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
| Genoa CFC zdobywa gola | 12x (57.14%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (76.19%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (52.38%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (9.52%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (14.29%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 3 (14.29%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (9.52%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Remis - remis | 5 (23.81%) |
| Remis - porażka | 2 (9.52%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (4.76%) |
| Porażka - porażka | 6 (28.57%) |
| Ilość meczów | 8 (38.1%) |
| z tego zwycięstw | 3 (37.5%) |
| z tego remisów | 2 (25%) |
| z tego porażek | 3 (37.5%) |
| Ilość meczów | 9 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 1 (11.11%) |
| z tego remisów | 1 (11.11%) |
| z tego porażek | 7 (77.78%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Genoa CFC | 9x (42.86%) |
12x (57.14%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (4.76%) |
20x (95.24%) |
5x (23.81%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
20x (95.24%) |
5x (23.81%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |