|
Crystal Palace FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 29 | 12 (41.38%) | 6 (20.69%) | 11 (37.93%) |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Liga Konferencyjna | 30.4.2026 | 21:00 | FC Shakhtar Donetsk | 1:3 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Liga Konferencyjna | 16.4.2026 | 21:00 | ACF Fiorentina | 2:1 | Crystal Palace FC |
| Liga Konferencyjna | 19.3.2026 | 18:45 | AEK Larnaca FC | 1:2 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 5.3.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:3 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 15:00 | Manchester United FC | 2:1 | Crystal Palace FC |
| Liga Konferencyjna | 19.2.2026 | 18:45 | HSK Zrinjski | 1:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 8.2.2026 | 15:00 | Brighton and Hove Albion FC | 0:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 1.2.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | Crystal Palace FC |
| Statystyka | Crystal Palace FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.34 | 1.17 | 2.51 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.79 | 0.45 | 1.24 |
| xG | 1.35 | 1.41 | 2.76 |
| Strzały | 11.69 | 12.24 | 23.93 |
| Strzały na bramkę | 4.38 | 3.97 | 8.35 |
| Rogi | 3.83 | 5.28 | 9.11 |
| Żółte kartki | 2 | 1.76 | 3.76 |
| Czerwone kartki | 0.07 | 0.21 | 0.28 |
| Fauli | 11.9 | 8.93 | 20.83 |
| Posiadanie piłki | 46.76% | 53.24% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 12 (41.38%) |
14 (48.28%) |
14 (48.28%) |
12 (41.38%) |
15 (51.72%) |
13 (44.83%) |
12 (41.38%) |
2 (6.9%) |
20 (68.97%) |
10 (34.48%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (37.93%) |
5 (17.24%) |
15 (51.72%) |
16 (55.17%) |
10 (34.48%) |
14 (48.28%) |
8 (27.59%) |
5 (17.24%) |
5 (17.24%) |
18 (62.07%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 5x (17.24%) |
14x (48.28%) |
5x (17.24%) |
5x (17.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (31.03%) |
10x (34.48%) |
7x (24.14%) |
2x (6.9%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (6.9%) |
3x (10.34%) |
7x (24.14%) |
13x (44.83%) |
3x (10.34%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
| Crystal Palace FC zdobywa gola | 24x (82.76%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 20x (68.97%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (58.62%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (17.24%) |
| 2 | 4 (13.79%) |
| 3 | 3 (10.34%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (24.14%) |
| 2 | 2 (6.9%) |
| 3 | 2 (6.9%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (31.03%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (6.9%) |
| Zwycięstwo - porażka | 3 (10.34%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (10.34%) |
| Remis - remis | 4 (13.79%) |
| Remis - porażka | 3 (10.34%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 5 (17.24%) |
| Ilość meczów | 18 (62.07%) |
| z tego zwycięstw | 11 (61.11%) |
| z tego remisów | 2 (11.11%) |
| z tego porażek | 5 (27.78%) |
| Ilość meczów | 9 (31.03%) |
| z tego zwycięstw | 1 (11.11%) |
| z tego remisów | 2 (22.22%) |
| z tego porażek | 6 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 9x (31.03%) |
20x (68.97%) |
2x (6.9%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (27.59%) |
21x (72.41%) |
3x (10.34%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
29x (100%) |
28x (96.55%) |
9x (31.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (10.34%) |
| 2 | 2 (6.9%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (10.34%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |