Moreirense FC - znak

Moreirense FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 4 (22.22%) 4 (22.22%) 10 (55.56%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 4.9.2026 21:15 FC Porto 2:1 Moreirense FC
Primeira Liga 30.8.2026 19:00 Casa Pia AC 0:1 Moreirense FC
Primeira Liga 16.8.2026 19:00 FC Arouca 4:0 Moreirense FC
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Tondela 2:0 Moreirense FC
Primeira Liga 25.4.2026 19:00 SL Benfica 4:1 Moreirense FC
Primeira Liga 10.4.2026 21:45 FC Famalicão 1:1 Moreirense FC
Primeira Liga 15.3.2026 21:30 FC Porto 3:0 Moreirense FC
Primeira Liga 1.3.2026 19:00 Casa Pia AC 1:1 Moreirense FC
Primeira Liga 16.2.2026 21:15 Rio Ave FC 1:2 Moreirense FC
Primeira Liga 30.1.2026 21:45 Vitória SC 1:0 Moreirense FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Moreirense FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1 1.78 2.78
Bramki w pierwszej połowie 0.56 0.78 1.34
xG 0.98 1.65 2.63
Strzały 8.11 14.72 22.83
Strzały na bramkę 3.5 5.28 8.78
Rogi 3.22 4.72 7.94
Żółte kartki 2.61 2.11 4.72
Czerwone kartki 0.11 0 0.11
Fauli 13.72 14.89 28.61
Posiadanie piłki 47.39% 52.61% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 4
(22.22%)
4
(22.22%)
4
(22.22%)
3
(16.67%)
7
(38.89%)
6
(33.33%)
10
(55.56%)
2
(11.11%)
8
(44.44%)
7
(38.89%)
Przeciwnik przeważa 10
(55.56%)
6
(33.33%)
14
(77.78%)
14
(77.78%)
10
(55.56%)
11
(61.11%)
6
(33.33%)
0
(0%)
8
(44.44%)
11
(61.11%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Moreirense FC 6x
(33.33%)
7x
(38.89%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
5x
(27.78%)
6x
(33.33%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
Moreirense FC zdobywa gola 12x (66.67%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (77.78%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (11.11%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.11%)
2 2 (11.11%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (27.78%)
2 1 (5.56%)
3 3 (16.67%)
4+ 1 (5.56%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (16.67%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.56%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (5.56%)
Remis - remis 2 (11.11%)
Remis - porażka 5 (27.78%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.56%)
Porażka - porażka 5 (27.78%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (44.44%)
z tego zwycięstw 4 (50%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (50%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 1 (11.11%)
z tego porażek 8 (88.89%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 2
2:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 1
0:3 2
0:4 1
1:2 3
1:4 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Moreirense FC 9x
(50%)
9x
(50%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (33.33%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)