FC Famalicão - znak

FC Famalicão

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 4 (22.22%) 8 (44.44%) 6 (33.33%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 23.8.2026 19:00 CD Santa Clara 1:0 FC Famalicão
Primeira Liga 7.8.2026 21:15 GD Estoril Praia 1:1 FC Famalicão
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Estrela Amadora 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 26.4.2026 16:30 GD Estoril Praia 0:1 FC Famalicão
Primeira Liga 19.4.2026 21:30 SC Braga 2:2 FC Famalicão
Primeira Liga 4.4.2026 21:30 FC Porto 2:2 FC Famalicão
Primeira Liga 14.3.2026 16:30 Vitória SC 1:2 FC Famalicão
Primeira Liga 1.3.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 15.2.2026 21:30 Sporting CP 1:0 FC Famalicão
Primeira Liga 1.2.2026 16:30 Gil Vicente FC 5:0 FC Famalicão

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Famalicão Przeciwnicy Razem
Bramki 0.83 1.28 2.11
Bramki w pierwszej połowie 0.33 0.44 0.77
xG 1.17 1.3 2.47
Strzały 9.83 11.28 21.11
Strzały na bramkę 3.5 3.89 7.39
Rogi 4.83 5.39 10.22
Żółte kartki 2.17 1.94 4.11
Czerwone kartki 0.06 0.17 0.23
Fauli 15.33 16.61 31.94
Posiadanie piłki 49.39% 50.61% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 4
(22.22%)
3
(16.67%)
9
(50%)
7
(38.89%)
8
(44.44%)
6
(33.33%)
9
(50%)
1
(5.56%)
9
(50%)
8
(44.44%)
Przeciwnik przeważa 6
(33.33%)
5
(27.78%)
9
(50%)
10
(55.56%)
8
(44.44%)
11
(61.11%)
6
(33.33%)
3
(16.67%)
8
(44.44%)
9
(50%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Famalicão 7x
(38.89%)
7x
(38.89%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(27.78%)
8x
(44.44%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.11%)
7x
(38.89%)
3x
(16.67%)
1x
(5.56%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
FC Famalicão zdobywa gola 11x (61.11%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (72.22%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (44.44%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (16.67%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (22.22%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (22.22%)
2 0 (0%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 1 (5.56%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.11%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (16.67%)
Remis - remis 5 (27.78%)
Remis - porażka 2 (11.11%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.56%)
Porażka - porażka 4 (22.22%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 7 (38.89%)
z tego zwycięstw 4 (57.14%)
z tego remisów 3 (42.86%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (50%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 3 (33.33%)
z tego porażek 6 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:5 1
1:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Famalicão 5x
(27.78%)
13x
(72.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.11%)
16x
(88.89%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
17x
(94.44%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (11.11%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)