|
SC Heerenveen |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 6 (31.58%) | 5 (26.32%) | 8 (42.11%) |
| Eredivisie | 30.8.2026 | 14:30 | Willem II Tilburg | 2:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 16:45 | AFC Ajax | 2:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 21.5.2026 | 21:00 | FC Utrecht | 3:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 11.5.2026 | 14:30 | NAC Breda | 2:0 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 12:15 | FC Volendam | 0:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 16:45 | AZ Alkmaar | 3:0 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 22.3.2026 | 12:15 | NEC Nijmegen | 2:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 7.3.2026 | 21:00 | AS Excelsior | 1:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 21.2.2026 | 18:45 | PSV Eindhoven | 3:1 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 11.2.2026 | 18:45 | Go Ahead Eagles | 1:3 | SC Heerenveen |
| Statystyka | SC Heerenveen | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.47 | 1.84 | 3.31 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.58 | 0.89 | 1.47 |
| xG | 1.48 | 1.83 | 3.31 |
| Strzały | 13.21 | 16.63 | 29.84 |
| Strzały na bramkę | 4.89 | 6 | 10.89 |
| Rogi | 4.74 | 6.16 | 10.9 |
| Żółte kartki | 1.32 | 1.42 | 2.74 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.05 | 0.1 |
| Fauli | 11.26 | 9.16 | 20.42 |
| Posiadanie piłki | 49.21% | 50.79% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (31.58%) |
5 (26.32%) |
7 (36.84%) |
8 (42.11%) |
8 (42.11%) |
5 (26.32%) |
4 (21.05%) |
0 (0%) |
13 (68.42%) |
9 (47.37%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (42.11%) |
8 (42.11%) |
12 (63.16%) |
11 (57.89%) |
9 (47.37%) |
12 (63.16%) |
7 (36.84%) |
0 (0%) |
6 (31.58%) |
10 (52.63%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Heerenveen | 5x (26.32%) |
4x (21.05%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (5.26%) |
4x (21.05%) |
5x (26.32%) |
6x (31.58%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
| SC Heerenveen zdobywa gola | 14x (73.68%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (84.21%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (57.89%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (26.32%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (21.05%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Remis - remis | 2 (10.53%) |
| Remis - porażka | 2 (10.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (10.53%) |
| Porażka - porażka | 6 (31.58%) |
| Ilość meczów | 6 (31.58%) |
| z tego zwycięstw | 5 (83.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 1 (16.67%) |
| Ilość meczów | 13 (68.42%) |
| z tego zwycięstw | 1 (7.69%) |
| z tego remisów | 5 (38.46%) |
| z tego porażek | 7 (53.85%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Heerenveen | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
7x (36.84%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
15x (78.95%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |